Rzeszowski Teatr Przedmieście zaprasza na szalony, karnawałowy spektakl „Circus Paradise”. Najbliższe przedstawienia już 31 stycznia i 7 lutego.

[Not a valid template]

 

– Tym razem wychodzimy do naszej publiczności z propozycją nieoczekiwaną, inną niż dotychczas. Przekształcamy nasz teatr w budę jarmarczną, a sami stajemy się trupą wędrownych komediantów, którzy bawią i wzruszają prostymi, a czasem absurdalnymi opowieściami o życiu – zapowiada Teatr Przedmieście.

„Circus Paradise” wg „Parad” Jana Potockiego i „Dekameronu” Giovanniego Boccaccia to szalone i wesołe widowisko pełne energii i niecodziennych sytuacji. Teatr zaprezentuje dwie parady Hrabiego Potockiego ku uciesze gawiedzi, a także dwie opowieści z rubasznych i pełnych wigoru nowel Boccaccia.

Zawiłe gry miłosne, liczne żarty sceniczne, gra słów i frywolny humor  commedii dell’ arte ukazują nam prawdę o nas samych, o naszych słabościach i pragnieniach.  Spektakl barwny i groteskowy, czasem oniryczny, czasem przewrotny, przedstawia niewątpliwie  zabawne historie ludzkich namiętności.

Teatr Przedmieście zaprasza na żywioł zabawy i śmiechu czystego, który tak jak wzruszenie i płacz ma magiczną moc oczyszczania.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Pierwszy spektakl „Circus Paradise” odbędzie się 31 stycznia. Kolejny 7 lutego. Oba o godz. 19:00.  Na scenie występują: Aneta Adamska (reżyser), Jakub Adamski, Monika Adamiec, Sylwia Błażejowska, Paweł Sroka, Maciej Szukała.

Bilety w cenie 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy – młodzież, studenci, emeryci). Rezerwacje pod numerem telefonu: 667714730.

Teatr Przedmieście znajduje się przy ul. Reformackiej 4.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama