Szczury na Bohaterów Westerplatte. Administracja: problemu nie zgłaszano

Rejon Obsługi Mieszkańców nr IV twierdzi, że mieszkańcy bloku 1a przy ulicy Bohaterów Westerplatte nie informowali o szczurach na klatce schodowej. 

 

Zdjęcia: Dominik / Czytelnik Rzeszów News

W niedzielę (17 września) opublikowaliśmy list jednego z mieszkańców tego bloku. – W klatce numer 3 zaczęły pojawiać się szczury. Odchody można spotkać praktycznie na każdym piętrze – sygnalizował nam pan Dominik. 

Blokiem przy ul. Bohaterów Westerplatte administruje Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych i podlegający mu Rejon Obsługi Mieszkańców nr IV. Jego kierownik Ireneusz Karasiński twierdzi, że do niedzieli mieszkańcy nie zgłaszali problemu ze szczurami.

– W piwnicach jest rozłożona trutka na szczury i na bieżąco uzupełniana – informuje Karasiński. Twierdzi też, że trutki na gryzonie są rozkładane we wszystkich budynkach którymi administruje ROM nr IV.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Dodatkowo w budynku Westerplatte 1a zostaną w najbliższych dniach rozmieszczone w piwnicach karmniki deratyzacyjne na szczury – zapowiada Ireneusz Karasiński. 

Jak dodaje, notorycznym problemem w bloku przy ul. Bohaterów Westerplatte 1a są uszkodzenia drzwi wejściowych do trzeciej klatki. 17 września po raz kolejny naprawiano samozamykacz i elektrozaczep. Te elementy drzwi są systematycznie niszczone.

– Często pozostają otwarte, co wiąże się z ryzykiem przedostania się szczurów z zewnątrz do budynku – twierdzi Karasiński. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama