Zdjęcie: Klub Sportowy SPIN w Rzeszowie
Reklama

Klub Sportowy SPIN jako pierwszy w Rzeszowie otworzył Szkołę Tenisa dla Dorosłych. To świetne miejsce na to, by nie tylko rozpocząć swoją przygodę z tenisem, ale też, pod opieką specjalistów z branży fitness, w trakcie treningów personalnych w siłowni czy EMS zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę.

Sukcesy Igi Świątek czy Huberta Hurkacza, a jeszcze wcześniej m.in. Agnieszki Radwańskiej spowodowały, że Polska, po erze Wojciecha Fibaka, na nowo zakochała się w tenisie. O tym, jakie korzyści dla ciała, ale też dla ducha płyną z uprawiania tej dyscypliny sportu świetnie wiedzą w Klubie Sportowym SPIN w Rzeszowie, w którym funkcjonuje Szkoła Tenisa dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży. Uwaga – dzięki temu Twoje marzenie o rywalizacji na korcie nigdy nie było tak łatwe do spełnienia.

SPIN
Zdjęcie: Klub Sportowy SPIN w Rzeszowie

– Tenis od lat uważany jest za elegancką i wręcz szlachetną dyscyplinę sportową – mówi Lucyna Nincevic, właścicielka klubu sportowego SPIN w Rzeszowie, który na mapie stolicy Podkarpacia istnieje już od 16 lat.

– Kiedyś postrzegany był jako sport dla zamożnych, ale dziś jego dostępność mocno się zmieniła. Mimo wszystko zdajemy sobie sprawę, że jest sporo osób, które z różnych względów nie miały okazji lub środków na rozpoczęcie swojej przygody z tenisem, dlatego chcemy im to po prostu ułatwić. Nasza Szkoła Tenisa to bowiem zajęcia z certyfikowanymi trenerami, dla osób na różnym poziomie zaawansowania oraz – przede wszystkim – mocne obniżenie kosztów. To pierwsze takie miejsce w Rzeszowie, gdzie prowadzone są grupowe zajęcia dla dorosłych – podkreśla Pani Lucyna.

Treningi już ruszyły, ale zapisy do kolejnych grup trwają. Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 570 386 503 oraz adresem e-mail: szkolka@spinklub.pl

Szkolenie podzielone jest na cztery poziomy umiejętności:

  • osoby początkujące
  • osoby znające podstawy
  • osoby średniozaawansowane
  • doświadczeni i zaawansowani gracze

Zajęcia prowadzone są w grupach dostosowanych do poziomu umiejętności przez wykwalifikowaną kadrę trenerów i instruktorów posiadających wieloletnie doświadczenie. Program szkolenia obejmuje naukę podstaw gry w tenisa oraz doskonalenie techniki i taktyki oraz rozwijanie zdolności motorycznych.

Trenuj z mistrzynią świata

– Często obserwujemy, jak spora grupa rodziców przywożących do nas dzieci na tenisa czy piłkę nożną, sama korzysta w tym czasie z zajęć fitness, treningu personalnego w siłowni czy EMS (elektrostymulacja mięśniowa). Holistyczne podejście do sportu, które wyznajemy, daje każdemu szansę na znalezienie własnej przestrzeni do aktywności fizycznej. Wszystko pod jednym dachem – uśmiecha się Anna Skóra z klubu SPIN, specjalizująca się w treningu prozdrowotnym, a równocześnie instruktor kulturystyki, narciarstwa zjazdowego, pływania, akrobatyki sportowej, siatkówki oraz pilatesu.

To właśnie profesjonalna, wysoko wykwalifikowana kadra trenerów personalnych stanowi największą wartość klubu.

Nad Twoim rozwojem czuwać będzie dodatkowo m.in. mistrzyni Polski i świata w kettlebell – Małgorzata Stępień, dla której – jak sama twierdzi – trening jest fabryką endorfin, której skutkiem ubocznym jest zdrowe i wysportowane ciało.

Jakub Kamiński z kolei, perfekcjonista w każdym calu, zadba o to, by wszystkie ćwiczenia były wykonywane z wzorową techniką, co w konsekwencji pozwoli dużo szybciej osiągnąć wymarzone rezultaty.

W klubie SPIN możesz trenować równocześnie ze swoim dzieckiem. Do wyboru masz treningi personalne w siłowni, EMS, zajęcia grupowe, chwilę relaksu w postaci masażu, a nawet konsultacje dietetyczno-treningowe.

Dlaczego warto grać w tenisa?

Tenis niesie ze sobą wiele wartości prozdrowotnych, ale też… towarzyskich, to w końcu świetna zabawa i możliwość aktywnego spędzania czasu ze znajomymi. Jest idealnym sposobem na rozładowanie i zmniejszenie poziomu stresu, który dziś towarzyszy nam niemal nieustannie.

Dodatkowo wpływa na poprawę naszej kondycji, a co za tym idzie na gospodarkę tlenową w organizmie; poprawia odporność, koordynację ruchową i – rzecz jasna – wysmukla sylwetkę. Zalet uprawiania tenisa, również rekreacyjnie, jest całe mnóstwo, ale z pewnością nikt nie ma wątpliwości, że to świetny sposób na zadbanie o swój organizm, i to niezależnie od wieku!

Zapisy do Szkoły Tenisa dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży pod numerem telefonu: 570 386 503.

Profil Facebook Spin 

Profil Instagram Spin  

E-mail: szkolka@spinklub.pl

SPIN
Zdjęcie: Klub Sportowy SPIN w Rzeszowie

Klub Sportowy SPIN Rzeszów Ul. Morelowa 41 tel. 608 676 700 spinklub.pl

***

Klub Sportowy SPIN to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. W ofercie znajduje się szkoła tenisa dla dorosłych, dzieci i młodzieży (w tym 4 kryte korty z unikalną nawierzchnią), trening EMS (elektrostymulacja mięśniowa), treningi personalne, siłownia, zajęcia fitness, kryte boisko ze sztuczną trawą do piłki nożnej.

 

Reklama