Reklama

Ponad 60 firm weźmie udział w II Akademickich Targach Pracy w Rzeszowie. Będą także szkolenia i warsztaty.

Targi odbędą się w środę (15 kwietnia) w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Pigonia 1 od godz. 10:00 do 16:00. Organizują je dwie uczelnie: UR i Politechnika Rzeszowska.

Oferta Targów skierowana jest nie tylko do studentów i absolwentów. Mogą w nich wziąć udział osoby w każdym wieku, które szukają pracy. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z wieloma atrakcyjnymi ofertami pracy, staży oraz praktyk.

Do udziału w Akademickich Targach Pracy zapraszani są pracodawcy, którzy prowadzą aktualnie rekrutację na określone stanowiska. Wystawcy to w większości duże, międzynarodowe firmy, które organizują specjalne programy stażowe skierowane właśnie do studentów i absolwentów z mniej niż z trzyletnim doświadczeniem.

Każda z firm obecnych na Targach jest gotowa na przyjęcie nowych pracowników. W poprzedniej edycji Targów brali udział najlepsi Polscy pracodawcy mający siedziby i oddziały w województwie podkarpackim i nie tylko.

Na II Akademickich Targach Pracy gościć będzie ponad 60 firm, m.in. z branży administracyjnej, bankowej, budowlanej, finansowej, informatycznej, medycznej, produkcyjnej, ubezpieczeniowej, a także instytucji zajmujących się pośrednictwem pracy. Ponadto podczas Targów odbędzie się cykl szkoleń i warsztatów.

PROGRAM TARGÓW

– Godz. 10:00-10:30 – oficjalne otwarcie, mała scena, hol główny, budynek A0 UR, ul. Pigonia 1

– Godz. 10:00-16:00 – stoiska wystawców, budynek A0 UR, ul. Pigonia 1

– Godz. 10:30-13:00 – otwarte spotkanie pod hasłem „Kierunek – lotnictwo”, aula główna, budynek A0 UR, ul. Pigonia 1

– Godz. 11:00-16:00 – szkolenia i warsztaty, budynki A0, A1, A2, ul. Pigonia 1

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: