podłoga-Kolorex-Rzeszów

Niezależnie od rodzaju wnętrza, podłogi są tym aspektem, który w olbrzymim stopniu definiuje jego charakter. Dlatego to, na jakie rozwiązanie postawimy w tym zakresie, jest niezwykle istotne. Wyboru nie ułatwia szeroka oferta stylów, a także technologii i materiałów, z jakich można tworzyć posadzki. Na co warto szczególnie zwrócić uwagę w 2024 roku? Co będzie na topie? I co ciekawego znajdziemy w ofercie marki Kolorex?

Modne podłogi w 2024 – na co warto postawić?

Centralnym punktem każdej przemyślanej aranżacji wnętrz jest wybór odpowiedniej podłogi, która będzie stanowić harmonijne połączenie stylu, trwałości oraz funkcjonalności.

Trendy w roku 2024 pod względem wyboru rodzaju podłóg, to przede wszystkim utrwalenie dominacji rozwiązań inspirowanych pod względem designu naturalnymi materiałami i ekologicznymi rozwiązaniami. Tym samym prym wieść nadal będą podłogi inspirowane pięknem naturalnego drewna i kamienia.

Pod względem technologicznym rok 2024 to z pewnością czas wykładzin PCV oraz paneli winylowych, które łączą w sobie trwałość i estetyczny urok.

Podłogi winylowe, dzięki swojej wytrzymałości i łatwości utrzymania, stają się popularnym wyborem, szczególnie dla tych, którzy szukają praktycznych, a zarazem eleganckich rozwiązań do swojego domu lub biura. Ich wzornictwo wspaniale odwzorowuje piękno naturalnego drewna, kamienia czy płytek ceramicznych, stanowiąc stylową ozdobę wnętrza, równocześnie gwarantując ponadprzeciętną odporność na zniszczenie. Co istotne, sam proces ułożenia tego typu podłogi jest prosty i szybki.

Rok 2024 to także rok modnych dodatków w postaci dywanów i dywaników, które dodają wnętrzom oryginalności i przytulności. Co do kolorystyki podłóg, to trendy na 2024 rok obejmują przede wszystkim podłogi w kolorach jasnego brązu i beżów. Ogólnie w nadchodzącym czasie brąz i jego odcienie będą przeżywać prawdziwy renesans.

Kolorex – dystrybutor wysokie jakości paneli winylowych, wykładzin PCV i dywanowych

Kolorex z siedzibą w Rzeszowie to przedsiębiorstwo z 30-letnim doświadczeniem, które specjalizuje się przede wszystkim w dystrybucji wysokiej jakości wykładzin PCV, paneli winylowych, wykładzin dywanowych, wycieraczek i dywaników.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Szeroka oferta produktów Kolorex zapewnia klientom dostęp do nowoczesnych, trwałych i estetycznie atrakcyjnych rozwiązań podłogowych, które idealnie wpisują się w aktualne trendy wnętrzarskie. Firma współpracuje z renomowanymi producentami, gwarantując swoim klientom produkty najwyższej jakości, spełniające wszystkie wymagania funkcjonalne i estetyczne.

Rzeszów Kolorex – hurtownia materiałów wykończeniowych

Kolorex oferuje również szeroki asortyment materiałów wykończeniowych, który obejmuje nie tylko podłogi, ale również szeroką gamę produktów, takich jak maty łazienkowe, ceraty, a także chemię budowlaną. Firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i duże projekty komercyjne, dostarczając produkty charakteryzujące się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, które są idealne do wykorzystania w obiektach użyteczności publicznej.

Co ważne, Kolorex współpracuje z architektami, firmami wykończeniowymi i sprzedawcami, oferując również profesjonalne doradztwo i wsparcie potrzebne do realizacji swoich projektów.

Współpraca z Kolorex to gwarancja dostępu do najnowszych trendów w dziedzinie podłóg oraz pewność, że wykorzystywane materiały są najwyższej jakości, co jest kluczowe w tworzeniu nowoczesnych, trwałych i pięknych wnętrz.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kolorex i odwiedzenia biura od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00.

Firma mieści się przy ul. Generała Władysława Sikorskiego 447 w Rzeszowie i jest dostępna pod tel. +48 17 229 15 80 i mailem: biuro@kolorex.pl.

Reklama