Spektakl dla dorosłych „Dwie połówki pomarańczy” będzie można zobaczyć 13 października w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Będziemy mieli dla Was zaproszenia. Spektaklowi patronuje Rzeszów News.

[Not a valid template]

 

Spektakl „Dwie połówki pomarańczy” autorstwa Igi Kownackiej i wyreżyserowany przez Marię Ciunelis jest obsadzony przez znanych polskich aktorów. Na scenie, oprócz samej Ciunelis, zobaczymy Ewę Złotowską , Aleksandrę Szwed, Cynthię Kuźniak i Jarosława Boberka.

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zaginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem.

Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.

Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku – wręcz odwrotnie.

A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki – Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się – WSZYSTKO. To jest niegrzeczne przedstawienie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Spektakl „Dwie połówki pomarańczy” odbędzie się 13 października w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie o godz. 19:00. Ze względu na ogromne zainteresowanie przedstawieniem uruchomiono dodatkową sprzedaż biletów na godz. 16:30. Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych. Bilety w cenie 80 i 85 zł.

Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora: Edward Małek, tel. 506 55 39 37, e-mail: biuro@edma.art.pl, strona organizatora: www.edma.art.pl. Bilety indywidualne do kupienia w kasie Filharmonii Podkarpackiej, Podziemnej Trasie Turystycznej w Rzeszowie oraz na www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl.

KONKURS

W naszym konkursie zwyciężyły Panie Irmina Cichosz oraz Patrycja Fajgier, odpowiadając na pytanie konkursowe, że najbardziej znaną kreacją Ewy Złotowskiej jest Pszczółka Maja. Do wygrania były pojedyncze bilety na spektakl „Dwie połówki pomarańczy”.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama