Abakon

Planujesz budowę domu? Szukasz odpowiedniego projektu i sprawdzonego wykonawcy? Zastanawiasz się, w jakiej technologii zbudować dom dla siebie i swojej rodziny? Umów się na spotkanie w biurze Abakon w Rzeszowie lub na indywidualną wizytę na budowie i zobacz na żywo jak wygląda dom z keramzytu.

Prefabrykaty keramzytowe

Abakon jest liderem wśród firm budujących domy z prefabrykatów keramzytowych.  Firma działa w Polsce już ponad 20 lat, w tym czasie wybudowała ponad dwa tysiące domów. Wywodzi się z Bielska-Białej, ale posiada również biuro regionalne w Rzeszowie obsługujące województwo podkarpackie.

Prefabrykaty keramzytowe to nic innego jak popularna w naszym kraju ceramika, z tym, że ściany wykonywane są w fabryce. Głównym ich składnikiem jest keramzyt, czyli wypalana glina. Gotowe elementy, dostosowane do wybranego projektu, przywożone są na budowę i montowane na płycie fundamentowej.

Ściany w jeden dzień

Dzięki prefabrykacji możliwe jest znaczne skrócenie czasu budowy – ściany montowane są nawet w jeden dzień. Dodatkowo mają już przygotowane przejścia i podejścia pod instalacje, co pozwala zaoszczędzić czas na kolejnych etapach budowy.

Zdjęcie: materiały prasowe firmy Abakon / dom z prefabrykatów keramzytowych

Keramzyt posiada bardzo dobre właściwości, jest wytrzymały, odporny na działanie ognia, wilgoci, pleśni, grzybów, nie lubią go gryzonie i owady.

Abakon
Zdjęcie: materiały prasowe firmy Abakon / dom z prefabrykatów keramzytowych

Firma Abakon oferuje również autorskie projekty domów, których ma już ponad 40. Są to zarówno domy parterowe, jak i z poddaszem użytkowym, o tradycyjnej lub nowoczesnej bryle, zróżnicowane pod względem metrażu i stylu. Każdy z nich jest dobrze przemyślany i komfortowy, więc jest w czym wybierać.

 

Na życzenie klienta Abakon może też zaprojektować dom od podstaw – dopasowany do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. Dodatkowo firma oferuje także budowę domu z projektów innych pracowni dostosowując je do technologii keramzytowej. Jeżeli posiadasz już projekt, możesz zgłosić się po darmową wycenę

Indywidualne spotkanie na budowie

Rzeszowskie biuro Abakon oferuje także możliwość umówienia się na indywidualne spotkanie na budowie, co jest doskonałą okazją, aby zobaczyć dom z keramzytu „na żywo”, dotknąć ściany, wejść do środka oraz porozmawiać ze specjalistami z Abakon na temat technologii, doboru projektu i możliwości budowy.

Aby umówić się na spotkanie wystarczy zostawić kontakt do siebie pod linkiem: promocja.abakon.com/porozmawiajmy-o-budowie-twojego-domu-rzeszow/ 

Jeśli planujesz budowę domu, szukasz projektu i zastanawiasz się jaką technologię budowy wybrać, zachęcamy do kontaktu i umówienia wizyty w biurze Abakon w Rzeszowie:

Beata Bereś: +48 510 568 005, b.beres@abakon.com

Bartosz Bosak: +48 669 771 424, b.bosak@abakon.com

Dodatkowe informacje na Facebooku: Abakon Rzeszów

Zdjęcie: materiały prasowe firmy Abakon

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama