Zdjęcie: materiały prasowe

Iwona Niedźwiedź, Cezary Trybański, Marcin Lijewski i Krzysztof Ignaczak będą gośćmi rodzinnego treningu „Szyjemy sport na miarę – sportowa rodzina”. Impreza odbędzie się 18 września w Rzeszowie. 

Projekt „Szyjemy sport na miarę – sportowa rodzina” to campy sportowe promujące najpopularniejsze dyscypliny halowe na świecie. 65 par rodzic/opiekun – dziecko (w wieku 9-13 lat) weźmie udział w treningu prowadzonym przez sportowych gigantów.

Każdy z uczestników pozna tajniki gry w siatkówkę, piłkę ręczną i koszykówkę. Oprócz sportowych atrakcji nie zabraknie miejsca na wspólne zdjęcia i autografy, a na zakończenie każdego z campów czeka konkurs umiejętności indywidualnych w wielkim „skills challenge”.

Aby wziąć udział w treningu, należy wypełnić formularz na szyjemysportnamiare.pl. Impreza jest darmowa dla uczestników i osób towarzyszących. W Rzeszowie odbędzie się w niedzielę, 18 września, w Zespole Szkół Sportowych przy ul. Hetmańskiej. Start o 11:00.

Trening poprowadzą: Iwona Niedźwiedź, 193-krotna reprezentantka Polski w piłce ręcznej; Cezary Trybański, pierwszy Polak w NBA; Krzysztof Ignaczak, legenda polskiej siatkówki, i Marcin Lijewski, jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych. 

Cała impreza odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz miasta Rzeszów. 

Zdjęcie: materiały prasowe

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama