Fot. Maciej Brzana / Rzeszów News. Na zdjęciu Tadeusz Ferenc
Reklama

Bukmacherzy STS, największej firmy bukmacherskiej w Polsce, wskazują Tadeusza Ferenca jako zdecydowanego faworyta na prezydenta Rzeszowa. 

W wyborach samorządowych analitycy STS wskazują na zwycięstwo ubiegającego się o reelekcję prezydenta Tadeusza Ferenca (Rozwój Rzeszowa) – kurs 1,02. Jeżeli jednak ktoś trafnie obstawi 100 zł na Wojciecha Buczaka (PiS), to wówczas może zdobyć 704 zł – kurs 8,00.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października. W wyścigu o fotel prezydenta Rzeszowa walczy pięciu kandydatów: wspomniani Tadeusz Ferenc i Wojciech Buczak oraz Maciej Masłowski (Ruch Kukiz’15), dr Krzysztof Kaszuba (Wolność) i Łukasz Belter (Nowa Prawica).

Ewentualna druga tura wyborów na prezydenta jest zaplanowana na 4 listopada. Tadeusz Ferenc rządzi Rzeszowem od 2002 roku. W tegorocznych wyborach będzie walczył już o piątą kadencję. Ferenca wspierają SLD, Koalicja Obywatelska (PO i Nowoczesna) oraz PSL.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

17 KOMENTARZE

 1. Obwodnica – cacy tylko to nie ma byc żadna obwodnica a tkzw. Ring –
  Czyli szybka trasa miejska aby szybko bez stania w korkach bez bicia kilometrów przemieścic sie z jednej dzielnicy do drugiej – aby w dalszej perspektywie dojechac do jakiegos lącznika i wjechac na autostrade czy droge ekspresową : O !

 2. Panie Tadziu. Jak to Ci dopiekają , oczerniają . Wiem lata swoje masz ale nie rezygnuj , nie przejmuj się . Boja się Ciebie! Bo to TY Rzeszów zrobiłeś piękny.Szkoda,że nie mieszkam w Rzeszowie i nie mogę głosować . Mogę się tylko pochwalić znajomym z Polski jaki mamy piękny Rzeszów. Potwierdzają to jak przyjeżdżają. Panowie i panie .Piszecie źle o kimś, a co Wy reprezentujecie . Wiadomo ,że to chyba jego ostatnia kadencja będzie. (Piszecie dziadek itp ) Tylko Ten Dziadek trzyma wszystko za …Urzędy pracują tak jak powinny – klient jest szanowany a nie intruzem .Można mnożyć przekłady. Największy problem będzie miał następca – może nie od razu , bo jeszcze będzie ślizgał się na sławie poprzednika dopiero jego następca …

 3. Każdemu kto chce realnych pomysłów na Rzeszów, a nie obiecanek cacanek polecam kandydaturę p. Łukasza Beltera z Nowej Prawicy. Obejrzyjcie choćby wczorajszą debatę w TVP3 Rzeszów z jego udziałem i zobaczcie jak wypadł na tle innych konkurentów. A tutaj załączam jego projekt obwodnicy Rzeszowa. To są prawdziwe propozycje; https://www.facebook.com/lukaszbelter/posts/2138910093032994?__xts__%5B0%5D=68.ARBv3jG4YPLLkV5t7MpzA1KImpr8IZKnMneqmkzZwEcnZXE_a_jdJFmMWpiDrrY3GnKaKTB3Q6K4B70gkfuaHPwZgOWw9XIGrMZMfcJOE1v0Vx7Qxb4nlJWEwPP0G8iYevPZ8Rhy9-8OTvLpTXX2rCdseyFhVhtbvmz_Zj2lJxDkNXrXjo4iVA&__tn__=-R

 4. Dziadek Ferenc powinien już wnuki bawić…przyglądnij się jego działaniom i wyciąg wnioski. Rzeszów nie potrzebuje strażaka/szeryfa lecz prezydenta. Prezydent ma zapobiegać problemom, a nie reagować dopiero jak już są bolesne dla mieszkańców skutki. Perspektywicznie, nie chaotycznie podejmować decyzje. Nie wiem czy jest kandydat który te warunki spełni, ale spróbować trzeba. Obecny na pewno nie spełnia tych warunków.

 5. Dziadek Ferenc wygra. Gdy się czyta co PIS wyprawia w Rzeszowie to niemal pewne. Np. kto normalny w mieście gdzie z 50 tyś studentów i od cholery podstawówek wymyśla budować Podkarpackie Centrum Nauki Kopernik/Łukasiewicz za Rzeszowem(!!!) i to żeby było śmieszniej między lotniskiem a strefą przemysłową – PIS

  Jaki rodzić wyśle swoje dziecko po za miasto gdy taksówką jedzie się z centrum tam 20 minut? A dlaczego PIS taką wybrał lokalizację? Nie nie chodzi o dzieci chodzi żeby znowu na złość zrobić.

  https://rzeszow-news.pl/centrum-nauki-lukasiewicz-powstanie-w-jasionce-tadeusz-ferenc-zla-decyzja/

 6. Jaka 2 tura? Nie będzie żadnej 2 tury.

  Za to że Pis zablokował miastu obwodnicę południową a dzieciom aqapark już dziś na 3 tygodnie przed wyborami można gratulować panu Ferencowi wygranych wyborów.

  A pisowi za szkodzenie miastu i blokowaniu każdego pomysłu zostaje wycie do księżyca co najwyżej.

Comments are closed.