Zdjęcie: Materiały prasowe Urzędu Miasta Rzeszowa
Reklama

Pismo samorządu terytorialnego „Wspólnota” przyznało Tadeuszowi Ferencowi tytuł Samorządowca Roku 2018. Prezydent Rzeszowa nagrodę odebrał w środę podczas Zgromadzenia Ogólnego Związku Miast Polskich w Poznaniu.

Jak poinformowała Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego rzeszowskiego Urzędu Miasta, wśród licznych zasług prezydenta Ferenca, redakcja “Wspólnoty” wymieniła m.in. wizję rozwoju opartą na dwóch filarach: poszerzaniu granic administracyjnych oraz twardym zarządzeniu urzędem i podległymi jednostkami.

– Tadeusz Ferenc wprowadził miasto na ścieżkę szybkiego rozwoju, dzięki czemu stało się ono jednym z najsilniejszych ośrodków wschodniej Polski, przyjaznym dla inwestorów, pełnym innowacyjnych przedsiębiorstw – poinformowała Agnieszka Siwak-Krzywonos. 

Prezydent w trakcie odbierania nagrody podziękował za wyróżnienie, podkreślił, że „najważniejszym adresatem wszelkich nagród, uhonorowań, wyróżnień i pozytywnych opinii o Rzeszowie są zawsze mieszkańcy miasta, wobec których samorząd pełni rolę służebną”. 

–  Tak też postrzegam swoja pracę – jako służbę – wsłuchując się w wypowiedzi rzeszowian, ważąc racje różnych grup społecznych i podejmując konkretne działania – powiedział Tadeusz Ferenc. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

7 KOMENTARZE

 1. Szanowny : ha-ha/ ha-ha
  Już to raz pisałem z tym “Balonem” to był poroniony – poroniony pomysł
  Bo kasa poszła sie normalnie walic bo balon jego powłoki
  ( są chyba 3) wymaga co jakiś czas wymiany jednej a to są koszty i tu jest pies pogrzebany + składanie/ rozkładanie
  A wystarczyło postawić lekką konstrukcje stalową z lekkim dachem z elementów drewnianych – klejonych( np.hala na Hetmańskiej czy konstrukcja dachu na korcie przy basenach)
  Do tego lekkie ściany i szerokie drzwi rozsuwane na lato jak w hangarach i co : ?
  W zimie sru wszystko zamknięte ,dmuchawa podgrzeje troche powietrze, w lecie sru drzwi rozsuwane otwarte
  Proste jak budowa cepa – funkcjonuje bez problemu i nie ma problemu
  A tak ktuś zarobił a teraz My Suweren sie bujamy bo decydenci podjęli błędną decyzje , za naszą kase O !

 2. “ważąc racje różnych grup społecznych i podejmując konkretne działania” – podjął decyzję że światełka są ważniejsze niż jakiś skatepark 🙂
  Niech się świecą i ludzi cieszą!
  A że coś obiecywał? – nie pierwszy raz, PZPR też obiecywała świetlaną przyszłość

 3. “wsłuchując się w wypowiedzi rzeszowian, ważąc racje różnych grup społecznych i podejmując konkretne działania” hahahahahaha i jeszcze raz HAHAHAHAHA a obiecanego w listopadzie balonu nad skateparkiem jak nie było tak nie ma, a sezon zimowy się już kończy. tfu

Comments are closed.