Zdjęcie: Facebook.com
Reklama

Policja wzmocniła patrole w okolicach szkoły w podrzeszowskiej Trzebosi, gdzie w ostatnich dniach pojawiło się tajemnicze audi. Osoby podróżujące samochodem “zapraszały” jednego z chłopców na herbatę.

Alarm o tajemniczym audi podniosła matka chłopca, która na Facebooku napisała, że w zeszły czwartek po południu do jej syna, wracającego do domu ze szkoły, podjechało czarne audi z przyciemnionymi szybami. Mężczyzna, który kierował samochodem, “zaprosił” chłopca do swojemu domu, proponując mu herbatę. 

“Syn odmówił, kierowca nalegał kilkukrotnie. Kiedy krzyknął: “Wsiadaj”, syn zaczął uciekać, szczęście, że do domu było już blisko. [Syn] był przerażony, natychmiast zgłosiliśmy zajście” – napisała kobieta na Facebooku i zaapelowała o pomoc do wszystkich osób, które tego dnia między godz. 15:00 a 15:10 posiadają nagrania z rejonu ulic Dworzysko i Kościelnej, którymi poruszało się audi. 

Na innych rodziców padł blady strach. W internecie krąży już zdjęcie tajemniczego samochodu. Policja potwierdza, że została powiadomiona o tym incydencie. Trzeboś to mała miejscowość na terenie gminy Sokołów Małopolski w powiecie rzeszowskim. O tym, że w Trzebosi pojawiło się zagadkowe audi wiedzą już również nauczyciele miejscowej szkoły, którzy na lekcjach przestrzegają uczniów, by mieli uszy i oczy szeroko otwarte.   

Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, mówi, że chłopcu, którego spotkał czwartkowy incydent, nieznany mężczyzna proponował herbatę, twierdząc, że jest zimno. – Nie było nachalnego zapraszania do auta, czy próby wciągnięcia chłopca do samochodu – twierdzi Adam Szeląg. 

Policja, na szczęście, incydentu nie lekceważy. W rejonie szkoły wzmocnione patrole, gdy uczniowie idą rano do szkoły, a potem wracają do domów. Funkcjonariusze są też bardziej wyczuleni, czy przy dzieciach w ciągu dnia nie kręcą się dziwnie zachowujące osoby, policjanci pojawiają się także w szkole. 

– Nasze działania mają charakter prewencyjny. Nie mieliśmy sygnałów, by podobny incydent się powtórzył – zapewnia Adam Szeląg. Wiadomo też, że czarnymi audi, oprócz mężczyzny, podróżowała jeszcze tajemnicza kobieta.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

17 KOMENTARZE

 1. Wszystkie znaki na niebie i Ziemi wskazują , że chipowanie ludzi nastąpi już wkrótce. Bezpieczeństwo a równocześnie kontrola ludzkości poprzez zastraszanie.

 2. 100% samobójstwa i nie siej plotek jak nie wiesz w jakich okolicznościach doszło do zaginięcia oraz odnalezienia ciała, a także tego co było pomiędzy. A wykrywalność mają bardzo dużą. Mniej filmów, seriali, mniej TVN24 i TVP Info, a równowaga wróci do normy 🙂

 3. Z tymi wołgami i organami to raczej legenda, choć żadnego wyłowionego topielca nie widziałam.
  Ale powiedzcie ile takich czarnych audi q7, z przyciemnianymi szybami i z alusami jak na zdjęciu na tablicach RZ może być w naszym mieście? Będzie akcja jak będzie trzeba Child Alert uruchomić tylko może być już za późno.

 4. Link o znalezieniu zabitych osób z pobranymi organami albo to jak zwykle pic na wodę, mowa trawa, święto lasu, gęsty grzebień. Tylko nie do jakichś blogerów czy innych szemranych stron. Oficjalnie istniejące portale informacyjne.

  Zwykła miejska legenda.

 5. Nie w Polsce tylko w Rzeszowie, do dziś nie znaleziono łowców organów i nie wyjaśniono śmierci kilku osób. Wszystkie zdarzenia zakwalifikowano jako samobójstwa, a przynajmniej podano tak opinii publicznej.
  Niestety Policja w Rzeszowie ma bardzo małą wykrywalność poważnych przestępstw…

 6. Popieram Wika dziecko sie domyśli zeby tak zrobić jak napisałaś ale policja sie nie domyśli….dopiero jak cos sie stanie ktoś powie mogliśmy tak zrobić.Policja w Polsce to porażka.

 7. Co to za problem znaleźć to Audi. Według tego co piszą z Cmolasu było to Audi Q7 na rzeszowskich tablicach. Posprawdzać wszystkich posiadaczy a dzieci na pewno rozpoznają kierowcę.

Comments are closed.