Zdjęcie: Materiały Baudziedzic

Baudziedzic, który dla Rzeszowa buduje żłobek i przedszkole na osiedlu Przybyszówka, pochwalił się, jak będzie w przyszłości wyglądała inwestycja. 

Baudziedzic z Głogowa Małopolskiego za 16,3 mln zł buduje żłobek i przedszkole na działkach pomiędzy ulicami Iwonicką i Magórską. Niedawno firma pochwaliła się wizualizacjami budynku, który realizuje na rzecz miasta. Żłobek i przedszkole mają być oddane do użytku do połowy lipca 2021 roku.

Jeden budynek będzie podzielony na żłobek i przedszkole. Część dla młodszych dzieci będzie w południowej części budynku.

Zdjęcie: Materiały Baudziedzic

Żłobek w sumie będzie mógł przyjąć 178 dzieci, które zostaną podzielone na sześć oddziałów: dwa po 25 dzieci i cztery po 32. Jeśli zaś chodzi o przedszkole, ono znajdzie się w północnej części budynku i przyjmie w sumie 175 dzieci w siedmiu oddziałach – po 25 maluchów. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Dzieci w żłobku będą miały szatnie, toalety, kuchnię, brudownik, pomieszczenia na leżaki, sale zajęć, pokój matki karmiącej, socjalny i pokój zabaw. W przedszkolu mali mieszkańcy Rzeszowa do dyspozycji będą mieli szatnie, toalety, stołówkę, sale do zajęć, leżaki, a także taras. 

Ponadto, wokół obiektu powstaną dwa place zabaw – dla młodszych i starszych dzieci, dużo zieleni oraz parking na 12 samochodów. 

Zdjęcie: Materiały Baudziedzic

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama