Materiały: Heat Energia

Chcesz tanio i efektywnie ogrzewać swój dom? Postaw na ogrzewanie na podczerwień!

Nasz system to innowacyjny sposób ogrzewania, który pozwala na energooszczędne utrzymanie danego poziomu ciepła oraz szybkie ogrzanie całego pomieszczenia. Folia grzewcza jest źródłem zdrowego ciepła i jest przyjazna dla naszego organizmu. Zastosowanie takiego ogrzewania jest korzystne dla alergików, gdyż nie powoduje nadmiernego ruchu powietrza, a co za tym idzie unoszenia się kurzu i roztoczy. Cechuje je wydajność na poziomie ~99% oraz znikome straty energii.

Prostota montażu oraz specjalnie przygotowane dla klientów zestawy folii pozwalają na samodzielne wykonanie instalacji. Zestawy zawierają wszystkie niezbędne produkty i narzędzia, aby móc samemu wykonać montaż.

Folie możemy montować bezpośrednio pod podłogami laminowanymi zwanymi potocznie panelami podłogowymi, ewentualnie pod wylewką na etapie budowy nowego domu.

Koszt zestawu folii grzewczych na pokój o powierzchni 3x4m razem ze wszystkimi niezbędnymi elementami wynosi około 1200 zł. W przypadku ułożenia folii w całym domu o metrażu około 150m2,  kompleksowa usługa dostawy i montażu ogrzewania to w przybliżeniu 14 000 zł.

Materiały: Heat Energia
Materiały: Heat Energia

Średnie koszty eksploatacji ogrzewania w sezonie grzewczym oscylują na poziomie 5 zł/m2/miesiąc. W porównaniu do tradycyjnego ogrzewania folie grzewcze utrzymują równomierną temperaturę w całym pomieszczeniu, nie wysuszają powietrza oraz dają możliwość sterowania temperaturą w każdym pokoju indywidualnie.

Dla osób, które mają potrzebę dogrzać pomieszczenie, proponujemy dekoracyjne grzejniki na podczerwień. Mogą być stosowane jako podstawowe lub dodatkowe wyposażenie grzewcze w budynkach mieszkalnych, zakładach pracy oraz budynkach użyteczności publicznej.

Najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest połączenie folii grzewczych razem z fotowoltaiką. Dzięki obowiązującemu systemowi upustów możemy bilansować nadwyżkę energii przez cały rok, również wtedy kiedy nie ma słonecznej pogody.

Nadwyżki energii, które wyprodukowaliśmy w sezonie letnim zasilą nasze ogrzewanie zimą, przez co  zminimalizujemy rachunki do zera. Ponadto jest możliwość sterowania naszym systemem grzewczym z poziomu aplikacji na smartphonie/tablecie z każdego  miejsca na świecie.

W obecnych czasach smog jest dużym zagrożeniem dla zdrowia ludzi, dlatego idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie opisanej technologii. Ogrzewanie foliami grzewczymi jest proekologiczne – nie emituje do atmosfery CO2 oraz pyłów PM10 i PM2,5. Poprzez zastosowanie ogrzewania podczerwienią przyczyniamy się do ograniczenia emisji szkodliwych substancji do powietrza oraz wygenerujemy duże oszczędności w naszym domowym budżecie.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.heatenergia.pl oraz odwiedzenia naszego biura na ul. Armii Krajowej 20 w Rzeszowie. Tel. 17 200 03 77

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama