tanie-loty-do-dubaju

Dubaj to obecnie jedno z najchętniej odwiedzanych miast na całym świecie. Wśród turystów, którzy decydują się na ten kierunek podróży nie brakuje oczywiście Polaków. Nowoczesna architektura, piękna pogoda, malownicze widoki i wielkie możliwości – wszystko to sprawia, że miasto to przyciąga tak wiele osób. Sprawdźmy zatem, jak zorganizować podróż do Dubaju i gdzie szukać najlepszych okazji na rynku.

Dlaczego warto zobaczyć Dubaj? 

Dubaj to największe miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, które od lat zachwyca podróżnych niepowtarzalnym klimatem, luksusem oraz innowacyjnością. Jest jednym z najszybciej rozwijających się ośrodków turystycznych na całym świecie. Wiele wskazuje na to, że bardzo szybko nie ulegnie to zmianie.

Międzynarodowy Port Lotniczy Dubaj służy często pasażerom jako centrum przesiadkowe do dalszych kierunków. Wielu z nich wykorzystuje ten moment i tak planuje lot, by zostać nieco dłużej w mieście i móc zwiedzić Dubaj. Jak się okazuje, to miejsce ma naprawdę wiele do zaoferowania. Co warto zobaczyć w Dubaju, jak się tam dostać i ile to wszystko kosztuje? Wyjaśniamy!

tanie-loty-do-dubaju-gdzie-ich-szukac
Zdjęcie: Dubai Marina

Podróż do Dubaju – jak ją zaplanować?

Wyprawa do Dubaju nie jest tak dużym wyzwaniem logistycznym czy finansowym, jakby się mogło początkowo wydawać. Oczywiście, należy przygotować się na każdą ewentualność, ale obecnie wszelkie formalności można załatwić online, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Chcąc wybrać się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, warto zadbać przede wszystkim o rezerwację lotu, noclegów oraz zakup ubezpieczenia podróżnego i ubezpieczenia rezygnacji z podróży.

Wszystko to najlepiej zrobić z wyprzedzeniem, które powinno wynosić nawet kilka miesięcy, dzięki czemu będziemy mieć większy wybór ofert w niższych cenach. Na szczęście, można w tym celu wykorzystać możliwości wyszukiwarki eSky.pl, za pomocą, której możemy kompleksowo zorganizować każdą podróż. Wspomniany serwis daje możliwość zakupu wszystkich wymienionych usług w jednym miejscu, a strefa klienta daje podgląd i szybki dostęp do złożonych rezerwacji. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia podróż.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Jakie miejsca warto odwiedzić w Dubaju?

Mnogość atrakcji w Dubaju sprawia, że nie sposób doświadczyć ich wszystkich w ciągu zaledwie jednej podróży. Harmonogram takiego wyjazdu powinien być też dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb i możliwości, jak i tego, czy podróżujemy solo, w parze, a może z całą rodziną.

Jeśli jest to nasza pierwsza wizyta w Dubaju, warto skupić się na głównych punktach tego miasta, a więc zobaczyć z bliska Burdż Chalifa, czyli najwyższy budynek na świecie, z którego rozciąga się widok na całą metropolię. Dubaj to także centrum rozrywki na najwyższym możliwym poziomie (np. Dubai Mall), pięknych plaż, jak i ogromnych pustyni.

tanie-loty-do-dubaju-gdzie-ich-szukac
Zdjęcie: Dubai Marina

Tanie połączenia lotnicze do Dubaju – gdzie znaleźć? 

Planując podróż do Dubaju trzeba liczyć się z tym, że jednym z największych wydatków będzie zakup biletu lotniczego. W związku z tym najlepiej szukać atrakcyjnych ofert poprzez wspomnianą już wyszukiwarkę eSky.pl pod adresem: www.esky.pl/tanie-loty/0/0/ci/dxb/dubaj. Znajdziemy tam połączenia lotnicze w najlepszych cenach na rynku, które zaczynają się od około 2000 zł za lot w obie strony, co jest naprawdę atrakcyjną propozycją.

Przy okazji można sprawdzić też loty do innych części świata, zarówno w Europie, jak i np. do Nowego Jorku:  www.esky.pl/tanie-loty/0/0/ci/nyc/nowy-jork. Można ponadto zapoznać się z ofertami z zakładki Okazje, gdzie można znaleźć najbardziej atrakcyjne cenowo propozycje lotów.

Reklama