Zdjęcie: Rzeszowski Dom Kultury
Reklama

Blisko 40 rodzajów zajęć jest w ofercie 17 placówek Rzeszowskiego Domu Kultury. W poniedziałek rozpoczęły się zapisy.  

W ofercie RDK są zarówno zajęcia powszechnie znane, jak nauka gry na instrumentach, zajęcia wokalne, plastyka, taniec nowoczesny, szachy czy aerobik, jak i propozycje nietuzinkowe, m.in. akrobatyka, warsztaty kulinarne i zajęcia ceramiczne dla dzieci, taniec brzucha, zajęcia rzeźbiarskie i zajęcia ruchowe Mama i Maluch dla dorosłych, czy też gimnastyka kręgosłupa i taniec terapeutyczny z elementami relaksacji dla seniorów.

Rekrutacja na nowy sezon zajęć przeprowadzona zostanie w dwóch etapach. Pierwsza tura zapisów to rekrutacja dla osób kontynuujących zajęcia, która odbędzie się w dniach 2-6 września br. Chętni proszeni są o dostarczenie w tych dniach dokumentacji rekrutacyjnej oraz wniesienie opłaty wpisowej.

Druga tura zapisów to rekrutacja uzupełniająca, która przeprowadzona zostanie w dniach 9-16 września w godzinach 17:00-19:00 podczas Dni Otwartych organizowanych w filiach Rzeszowskiego Domu Kultury.

9 września– filie Country, Miłocin, Słocina, Zwięczyca

10 września – filie Przybyszówka, Staromieście

11 września – filie Krynicka, Pobitno, Zalesie

12 września- filie Budziwój, Matysówka, Wilkowyja

13 września– filie Biała, Drabinianka, Widokowa

16 września– filie Staroniwa, Załęże

Szczegółowe informacje oraz dokumentacja rekrutacyjna uczestników zajęć sezonu kulturalnego 2019/2020 dostępne są na stronie www.rdk.rzeszow.pl w zakładce Rekrutacja.

PEŁNA OFERTA ZAJĘĆ RZESZOWSKIEGO DOMU KULTURY

Zajęcia dla dzieci i młodzieży:

akrobatyka, język angielski, nauka gry na gitarze klasycznej, nauka gry na keyboardzie, nauka gry na perkusji, nauka gry na pianinie, plastyka, podstawy tańca, rękodzieło artystyczne, rytmika, studio aktorskie, szachy, taniec: grupa reprezentacyjna RDK, taniec klasyczny, taniec ludowy, taniec nowoczesny, taniec współczesny, warsztaty garncarskie, warsztaty kreatywne, warsztaty kulinarne, zajęcia ceramiczne, zajęcia logopedyczne, zajęcia rzeźbiarskie, zajęcia umuzykalniające dla dzieci i rodziców, zajęcia wokalne, zespoły wokalne.

Zajęcia dla dorosłych:

aerobik, gimnastyka kręgosłupa, język angielski, pilates, rękodzieło artystyczne, siłownia, szachy, taniec brzucha, taniec nowoczesny z elementami high heel, zajęcia ruchowe Mama i Maluch, zajęcia rzeźbiarskie, zespoły śpiewacze, zespół pieśni i tańca.

Zajęcia dla seniorów:

gimnastyka kręgosłupa, kapela ludowa, taniec terapeutyczny z elementami relaksacji, zespoły śpiewacze.

Trzeba pamięć, że oferta zajęć różni się w zależności od wybranej filii Rzeszowskiego Domu Kultury. Szczegółowa oferta jest dostępna na stronie www.rdk.rzeszow.pl

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: