Zdjęcie: materiały prasowe

Rzeszowski Teatr Maska opublikował repertuar na sześć kolejnych miesięcy. W programie znalazło się ponad 170 spektakli. To 17 tytułów, w tym dwie premiery.

 – Gwarantujemy, że każdy znajdzie w naszym repertuarze tytuły, które warto zobaczyć. Pomyśleliśmy o wszystkich, od najnajów po dorosłych – zapewnia Teatr Maska. 

W styczniu poleca szczególnie komedię z dreszczykiem, czyli „Arszenik” w reżyserii Marcina Bikowskiego. Przedstawienie iskrzy dowcipem, jest pełne zagadek i zaskoczeń.

– Dajcie się uraczyć „Aresznikiem”, obiecujemy, że wyjdziecie z tego cało, ale też wyluzowani, bo zarazimy Was śmiechem i poczęstujemy solidną dawką dobrego humoru – deklaruje teatr. Widzowie tylko to potwierdzają. „Byłam, widziałam, polecam. RE-WE-LA-CJA!” – to tylko jedna z opinii. 

 

Pierwszą premierę, „Włosy mamy” w reż. Tomasza Maśląkowskiego, będzie można zobaczyć 14 kwietnia. Kolejną w czerwcu, podczas inauguracji Festiwalu Teatrów Ożywionej Formy „Maskarada”. Będzie to „Księga dżungli”, w reż. Darii Kopiec.

Tegoroczna „Maskarada” odbędzie się pod hasłem oSWÓJ LĘK, w dniach 4–8 czerwca.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Poza tym, w każdą niedzielę o godz. 16:30, teatr proponuje przedstawieniami dla dzieci. A w każdy trzeci piątek miesiąca o godz. 18:00 zaprasza nieco starszych.

– Spektakle, które proponujemy w ramach Sceny dla Młodzieży i Dorosłych, choć świeże w naszym repertuarze, już zdążyły podbić serca Widzów. Czego się spodziewać? Znakomitej zabawy, odrobiny refleksji, a może i… momentów wzruszeń – gwarantuje teatr.

Pełen repertuar drugiej części sezonu wraz z opisami spektakli jest na stronie www.teatrmaska.pl. 

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama