Zdjęcie: HaWa

To uniwersalna, zabawna i nostalgiczna opowieść o jasnych i ciemnych stronach ludzkiego życia na różnych jego etapach.

W piątek (17 marca), o godz. 18:00 w ramach Sceny dla Młodzieży i Dorosłych Teatr Maska w Rzeszowie zaprasza na „Blaski i cienie” w reżyserii Przemysława Jaszczaka. To przedstawienie stworzone z naszych uczuć, doświadczeń, myśli, tęsknot, lęków i radości…

„Blaski i cienie” to uniwersalna, zabawna i nostalgiczna opowieść o jasnych i ciemnych stronach ludzkiego życia na różnych jego etapach. – Spektakl zabawny, pełen mądrości i sytuacji z przymrużeniem oka – zachęca Anna Kulpa z rzeszowskiej Maski.

Twórcy poddają w nim refleksji kluczowe momenty biografii każdego z nas: pierwszy, kolejny, ostatni krok, związek, przyjaźń, sukces, upadek itd.

Przekaz uzupełniają metaforyczne plastyczne obrazy perfekcyjnie wykorzystujące specyfikę i możliwości teatru lalek. Dodatkowo przedstawienie wzbogaca i uatrakcyjnia formuła tworzenia „na żywo”.

– Polecamy gorąco do pogodnej refleksji, uśmiechu i uważnego spojrzenia na ulotność czasu – zapowiada Anna Kulpa.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Mama, która jest najważniejszą postacią dzieciństwa. Wymyślony przyjaciel, z którym trzeba się pożegnać, wchodząc w okres dojrzewania. Nastoletni bunt i pierwsze motyle w brzuchu. Kłopoty z grupą rówieśniczą. Przedmaturalny stres.

Przysięga małżeńska. Uroki rodzicielstwa. Dojrzałość, która wcale nie jest taka, jaką sobie wyobrażaliśmy. Starzejące się ciało, które przestaje nadążać za wciąż młodzieńczą głową.
I tak dalej, i tak dalej… Ile z tych sytuacji rozpoznajecie z autopsji?

– Zaręczamy, że bardzo wiele, ale koniecznie sprawdźcie sami! – zapowiada Maska.

Spektakl „Blaski i cienie” trwa 70 minut. Na scenie: Jadwiga Domka, Anna Złomańczuk, Tomasz Kuliberda, Maciej Owczarek. Bilety do kupienia na stronie teatrmaska.pl.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama