Po wielu tygodniach prac, dostępny jest już w internecie teledysk pochodzącego z Rzeszowa Arka Kłusowskiego do piosenki „Na niby”. W ciągu trzech dni, teledysk odtworzono ponad 95 tys. razy.

24-letni Arek Kłusowski prace nad teledyskiem do „Na niby”, piosenki, która  promuje debiutancką płytę „Mimowolnie” młodego wokalisty (ma się ukazać pod koniec 2016 r.). rozpoczął na początku maja. Za reżyserię wideoklipu odpowiada Michał Pańszczyk, który na swoim koncie ma współpracę m.in. z Justyną Steczkowską, Beatą Kozidrak czy zespołem Varius Manx.

Do udziału w klipie, Arek namówił legendę polskiego kina Mariana Opanię, z którym na co dzień występuje w spektaklu „Cohen – Nohavica” wystawianym w warszawskim Teatrze Buffo. Aktor po raz pierwszy w swojej karierze zgodził się wziąć udział w takiej formie artystycznej.

– Marian Opania to legenda kina i jeden z najlepszych polskich aktorów. Przekonanie go do udziału w serialu czy reklamie graniczy z cudem. A ja uwielbiam, kiedy dzieją sie cuda – mówił nam w maju Arek Kłusowski jeszcze na etapie prac nad teledyskiem.

W teledysku widzimy także Magdalenę Kutę, znaną z serialu „Ranczo” i superhitu „Seksmisja”, Adę Fijał, Maćka Radla, Agnieszkę Matysiak oraz najpopularniejszego video blogera w Polsce Marcina Dubiela. W ciągu trzech dni klip na YouTubie odtworzono już ponad 95 tysięcy razy.

„Na niby” to pierwszy utwór zapowiadający debiutancki album Arka Kłusowskiego. „Mimowolnie” powstawał przez miniony rok, a Arek jest odpowiedzialny zarówno za teksty, jak i kompozycje jedenastu utworów, które znajdą się na krążku.

Do współpracy producenckiej rzeszowski wokalista zaprosił Michała Wasilewskiego, znanego m.in. z zespołu Xxanaxx. W jednym z utworów pojawi się gościnnie także Wojciech Baranowski, uczestnik IV edycji The Voice of Poland.

Arek Kłusowski także brał udział w The Voice of Poland. Był finalistą trzeciej edycji programu. Arek skończył rzeszowską Szkołę Muzyki Rozrywkowej Pro Musica, w klasie śpiewu solowego. Zagrał już ponad 500 koncertów. Na scenie rzeszowski wokalista występował m.in. z Justyną Steczkowską, Ewą Farną, zespołem Dżem, Afromental.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Przeczytaj koniecznie! Lody na oczach klientów. Nowy Fresh Ice Cream w Rzeszowie

lody

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama