Reklama

Pochodzący z Jasła 26-letni Matusz Mijal nagrał teledysk z artystą popowym Stachurskym. Zdjęcia do teledysku kręcono w Rzeszowie.

Teledysk „Za to co mam” na Youtube.com ma już ponad 270 tys. odsłon. Zdjęcia kręcono m.in. na lotnisku w Jasionce, w podrzeszowskim hotelu Blue Diamond, w ogrodach bernardyńskich w Rzeszowie. Z lotu ptaka można zobaczyć także Rynek. Ekipa filmowa kręciła również sceny na ulicy Grunwaldzkiej, w Rynku, na ul. 3 Maja.

Mateusz Mijał urodził w Jaśle. Tam chodził do szkoły podstawowej i gimnazjum. Jego późniejsza kariera muzyczna związana była ściśle z Krakowem. Ukończył krakowską Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną w klasie trąbki. Od 18. roku życia brał udział w nagraniach studyjnych sekcji dętej zespołu Ich Troje. Potem, przez niedługi czas, był wokalistą zespołu Skangur.

Mateusz współpracował z zespołem Dukat, później dołączył do grupy Chłopacy. W 2012 roku, w duecie z raperem Liberem, stworzył utwór „Winny”. Następnie był singiel „Coś na później”.

W czerwcu Mateusz nagrał utwór „Niech się ludzie śmieją”, którego autorem tekstu jest Wojciech Łuszczykiewicz z zespołu Video. Zdjęcia do teledysku kręcone były częściowo w Polsce, a także w Chorwacji na specjalnie wynajętym jachcie. Teledysk ma już ponad 8 milionów odsłon.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.