Reklama

Na udział w teledysku ślubnym zgodziła się para młodych z Jasła – Paulina i Wojciech Pecka. Teledysk wyprodukowało Studio Vision..

[Not a valid template]

 

– Myślę, że to będzie najlepszy teledysk ślubny tego roku – mówi Sylwester Piotrowski, właściciel Studia Vision z Gorlic, które od 15 lat zajmuje się profesjonalną fotografią oraz kręceniem filmów. „Vision” zatrudnia kilku fotografów i operatorów filmowych.

To właśnie Sylwester namówił parę swoich znajomych Paulinę i Wojciechę Peckę z Jasła do niecodziennego utrwalenia ślubu. Postanowili, że nakręcą teledysk ślubny rodem z MTV.

– Chcieliśmy stworzyć coś oryginalnego, niepowtarzalnego, coś co będzie czymś innym niż tylko normalny film ze ślubu. Paulina i Wojtek bardzo wczuli się w teledysk. Gdyby nie oni, nie udałoby się go zrealizować – opowiada o zdjęciach podczas kręceniu teledysku Sylwester Piotrowski.

Teledysk został nakręcony w Pałacu w Siarach k. Gorlic, nad jeziorem Klimówka, w Studiu Vision. Teledysk, do którego Paulina wybrała piosenkę Ellie Goulding „How Long Will I Love You”, powstał tydzień temu. Sceny były kręcone miesiąc temu przez trzy dni.

– Prace z montażem zajęły 3 tygodnie – mówi autor filmu, przy którym były zaangażowane trzy osoby.

Paulina i Wojciech ślub wzięli 11 kwietnia br. w Jaśle.

O studiu „Vision” więcej na Facebooku.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama