Firma UPC, dostawca usług telewizji kablowej, szerokopasmowego dostępu do internetu i usług telefonicznych, od 17 sierpnia zaczyna działalność w Rzeszowie.

Kampania informacyjna UPC już ruszyła. Oferta firmy dla mieszkańców Rzeszowa będzie dostępna tuż po wakacjach. Uruchomiono stronę rzeszow.upc.pl, na której klienci mogą zostawić swoje dane kontaktowe, aby umówić się na wizytę z instalatorem.

Od 17 sierpnia w Galerii Rzeszów czynny będzie pierwszy w mieście punkt sprzedaży UPC.

Mieszkańcy poznają m.in. możliwości platformy Horizon, łączącej w sobie trzy usługi (telewizję, internet i telefon) w jednym urządzeniu, oraz zalety telewizji mobilnej i superszybkiego internetu z prędkością aż do 250 Mb/s.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Rzeszów to dynamicznie rozwijające się miasto, które znajduje się w krajowej czołówce pod względem inwestycji w przeliczeniu na jednego mieszkańca. To właśnie dlatego dostrzegliśmy i zdecydowaliśmy się rozwijać nasze usługi właśnie tutaj. Wchodzimy na lokalny rynek i będziemy walczyć o klientów, którzy oczekują usług w najwyższej jakości i adekwatnej cenie – mówi Jerzy Gołębiowski, członek zarządu UPC Polska, odpowiedzialny za rozwój.

Z usług UPC Polska obecnie korzysta ponad 2,7 mln gospodarstw domowych. Klienci indywidualni mogą korzystać z internetu o prędkości do 250 Mb/s, a klienci biznesowi z internetu o szybkości pobierania danych do 300 Mb/s i wysyłania do 30 Mb/s.

Klientom biznesowych firma oferuje również szereg usług dodatkowych, np. stały adres IP, gwarancja SLA, Microsoft Office 365.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama