Orange Love

Korzystasz regularnie z paru usług telekomunikacyjnych? Nie chcesz płacić kilku rachunków u różnych dostawców w każdym miesiącu? Szukasz sposobu na połączenie jakości z oszczędnością czasu oraz pieniędzy? Pakiety Orange Love są właśnie dla takich osób jak Ty. Poznaj szczegóły oferty.

Orange Love – co to jest i jak działa?

Pakiety Orange to korzystne połączenie kilku usług operatora Orange. Dzięki temu nie musisz pamiętać o płaceniu paru faktur w określonych terminach. Wszystko możesz załatwić za jednym razem, bez obaw, że coś Ci umknie.

W Orange Love pakiety mogą zawierać:

  • Internet domowy – np. niezawodny światłowód Orange, jeśli znajdujesz się w jego zasięgu
  • abonament komórkowy – masz w nim rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu i duży pakiet Internetu (za drugą i każdą kolejną kartę SIM zapłacisz 20 zł mniej od standardowej ceny abonamentu – to świetna opcja dla całej rodziny)
  • telefon internetowy – nielimitowane rozmowy do UE, USA oraz Kanady
  • telewizję – od 131 kanałów w świetnej jakości (m.in. z możliwością nagrywania wybranych programów; do dyspozycji masz też wypożyczalnię filmów Orange VOD).

Orange Love – pakiety pełne korzyści

Zaletą połączenia światłowodu, abonamentu, telewizji i telefonu internetowego w jedno jest nie tylko wygodne płacenie, ale również niższe rachunki. Wybierając Orange Love, za pakiet TV oraz inne usługi zapłacisz mniej niż w przypadku pojedynczych usług – im więcej, tym taniej.

W zależności od potrzeb masz do wyboru aż 4 pakiety Orange Love – Mini, Standard, Extra i Premium. Pierwszy składa się tylko z abonamentu komórkowego i Internetu domowego, w pozostałych korzystasz jeszcze z bogatej oferty TV i telefonu internetowego.

Pakiety składają się z różnej liczby kanałów telewizyjnych i liczby GB w abonamencie komórkowym, aby każdy mógł wybrać to, czego potrzebuje.

W Orange Love pakiety Standard, Extra i Premium obejmują także dostęp do sieci 5G, jeśli:

  • sygnał dociera do danej lokalizacji,
  • masz smartfon z 5G,
  • Twoja karta SIM obsługuje 4G LTE (działa też eSIM).

Dowiedz się więcej o pakietach Orange Love: www.orange.pl/pakiety/love

Pakiet Orange Love – dlaczego warto?

Korzystna, przejrzysta oraz prosta w obsłudze – taka właśnie jest oferta Orange Love. Płacisz zawsze jeden rachunek u jednego operatora za konkretne usługi o odpowiednim dla Ciebie zakresie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości albo chęci wprowadzenia zmian kontaktujesz się z jedną infolinią i załatwiasz sprawę za jednym zamachem.

Do dyspozycji masz też aplikację mobilną Mój Orange – wygodnie opłacisz w niej rachunki, sprawdzisz wykorzystanie danych czy w razie potrzeby zamówisz kolejne usługi lub urządzenia, np. smartfony i akcesoria w niższych cenach.

W Orange Love czekają na Ciebie niespodzianki:

  • przez pierwsze 2 miesiące nie płacisz abonamentu, jeśli zamówisz go online (pakiet Love Mini),
  • Orange pokrywa koszty związane z Netflixem przez pierwsze 6 miesięcy (pakiet Love Mini i Standard),
  • telewizor TCL 32″ dostajesz za 1 zł (pakiet Love Standard, Extra i Premium).

Wybierz Orange Love – płać mniej za więcej bez rozdzielania rachunków między operatorami.

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama