Zdjęcie: materiały organizatorów

O przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki – taki jest przezabawny spektakl komediowy „The Strings”. Na scenie m.in. Michał Koterski. 

– Musisz to zobaczyć! – zachęca agencja artystyczna Copa, organizator spektaklu. 

„The Strings”, to pełna humoru i zwrotów akcji sztuka, która po prostu przywraca wiarę w marzenia oraz siłę przyjaźni. Kim są bohaterowie? To Ernest, Kotlet i Manuel.

Ernest rozpacza, ponieważ żona wyrzuciła go z mieszkania i z życia. Kotlet za dużo pije, a na dodatek został zwolniony z zespołu chippendales, który sam założył. Manuel właśnie wyleciał z hukiem z legendarnego zespołu Figi, który dziś koncertuje w muszli.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Załamani panowie na zakręcie życiowym postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zakładają zespół The Strings. Kto do nich dołączy? Jak potoczą się ich losy? O tym przekonacie się będąc na widowni.

– Od pierwszych minut spektaklu, będą płynąć łzy ze śmiechu, by następnie przeszły w łzy wzruszenia. Nasi bohaterowie będą zmieniać swoje podejście do życia, priorytety, a przyjaźń stanie się dla nich czymś najważniejszym – zapowiada Copa. 

Na scenie występują: Wojciech Brzeziński, Michał Koterski, Bartosz Żukowski, Krzysztof Wieszczek i Piotr Borowski. Spektakl w reżyserii Macieja Kowalewskiego w sobotę, 16 marca w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, o godz. 16:00 i 19:15. Bilety na copa.pl.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama