Reklama

Znana wokalistka Ewelina Lisowska była największą atrakcją 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie.

[Not a valid template]

 

Na koncert Lisowskiej przyszły tłumy. Nie brakowało dorosłych z dziećmi, przeważała młodzież wśród której wokalistka ma najwięcej fanów

Ewelina Lisowska w 2011 r. wzięła udział w programie „Mam Talent” w TVN, rok później uczestniczyła w „X Factor”. Debiutancki minialbum piosenkarki pt. „Ewelina Lisowska” ukazał się 7 sierpnia 2012 roku.

Pięć miesięcy później odbyła się premiera kolejnego singla Lisowskiej, „W stronę słońca”. W serwisie YouTube w ciągu tygodnia miał ponad dwa miliony odsłon. Znalazł się na liście najchętniej odtwarzanych materiałów muzycznych na świecie.

Lisowska została nominowana do nagrody MTV Europe Music Awards 2013 w kategorii „Najlepszy polski wykonawca”. 26 maja 2014 r. odbyła się premiera nowego singla piosenkarki „We mgle”.

Koncert Eweliny Lisowskiej w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie był największą atrakcją różnych wydarzeń trwających przez całą niedzielę w galerii. Na jej terenie odbywały się licytacje, pokazy freestyle football, ratownictwa medycznego, występy wokalistów Młodzieżowego Domu Kultury Nowy Świat i Akademii Judo.

Na dolnym parkingu galerii odbył się także SuperOes zorganizowany przez Automobil Rzeszów. Cały dochód z wpisowego został przekazany do puszek WOŚP.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: