Kibice Asseco Resovii nie zawiedli. Tłumy fanów na sobotniej prezentacji rzeszowskiej drużyny, która odbyła się w Galerii Rzeszów.

[Not a valid template]

 

Prezentację Asseco Resovii poprzedził krótki koncert Donatana & Cleo. Były także konkursy z nagrodami oraz pokazy cheerleaderek. Można było sobie zrobić wspólne zdjęcia z siatkarzami, którzy kibicom na czerwonym dywanie rozdawali także autografy.

Jako pierwszy na prezentację rzeszowskiej drużyny wszedł nowy atakujący Asseco Resovii – Bartosz Kurek. Potem na scenę wchodzili kolejni zawodnicy.

– Czuję się, jak u siebie w domu. Mam nadzieję, że Wam się podoba nowa drużyna – mówił do kibiców Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii.

– Podoba Wam się? – pytał Górski.

– Taaaak!!! – odpowiedzieli fani Asseco Resovii.

Wiceprezes Górski podziękował sponsorom drużyny, ale stwierdził, że największe gratulacje i podziękowania należą się kibicom.

– Dzięki Wam w wielu trudnych momentach podnieśliśmy się. Za to Wam bardzo dziękuję. My, jak co roku, gramy o najwyższe cele. Chcemy wygrywać każde spotkanie, każdy punkt, każdy set po to, aby na koniec sezonu cieszyć się Mistrzostwem Polski i wymarzonym triumfem w Lidze Mistrzów – powiedział Bartosz Górski.

Asseco Resovia nowy sezon rozpocznie 4 listopada meczem u siebie w Lidze Mistrzów ze szwajcarską drużyną #Dragons Lugano. Resoviacy w listopadzie rozegrają aż 7 spotkań. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

https://www.youtube.com/watch?v=DHH0I6ZRvhY

A poniżej kulisy prezentacji Asseco Resovii

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama