Anglik Tom Dyer wygrał międzynarodowy turniej barmański Bar Fighters, który w czwartek odbył się w rzeszowskim hotelu Bristol.

[Not a valid template]

W zawodach wzięło udział 90 zawodników z 19 krajów. Rywalizowali o tytuł mistrzowski Bar Fighters. „Flair” jest sztuką podrzucania, obracania, łapania, balansowania i żonglowania butelkami, szklankami i innymi przyborami barowymi w trakcie przygotowywania koktajlu. Po eliminacjach do finału dostało się 10 zawodników.

Najlepszy okazał się Tom Dyer z Anglii. Za zwycięstwo w turnieju otrzymał 1000 euro. Drugie miejsce zajął Deniss Trifanovs z Łotwy, trzecie Vaclav Abraham z Czech. Czwarte miejsce dla Filipa Ciszkowskiego z Polski, piąte dla Karlo Damijovica z Chorwacji. Matteo Melara z Włoch zajął szóste miejsce, Rosjanin Max Bradarsky był siódmy, ósmy Marco Sdrubolini z Włoch, jego rodak Bruno Vanzan był dziewiąty, dziesiąte miejsce zajął Sikky ze Słowacji.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Wśród kobiet najlepsza była Polka Agnieszka Bochniak, drugie miejsce zajęła Milana Kurs z Białorusi. Rywalizacja odbywała się także w parach. Zwyciężyli Ivars Rutkowski i Martins Rozenvalds z Łotwy. Polska para Andrzej Kos i Piotr Kos była druga.