Reklama

W najbliższą środę (16 lipca, godz. 18:30) Kino Helios przy Powstańców Warszawy zaprasza w ramach cyklu Kino Konesera na „Toma”. Kino autorskie i thriller psychologiczny o erotycznym zabarwieniu.

[Not a valid template]

 

Tom, młody copywriter, wyrusza w podróż na pogrzeb kochanka. Na miejscu odkrywa, że nikt nie wie nic ani o nim, ani o tym, co go łączyło ze zmarłym, którego brat wkrótce ustala zasady dziwnej gry i wciąga w nią Toma. By uchronić dobre imię rodziny i pogrążoną w żałobie matkę, Tom przyjmuje rolę rozjemcy w domu, którego niejasna przeszłość rzuca jeszcze większy cień na jego „przygodę” na farmie.

Dalekie drogi, wielkie kłamstwa…

Ten osadzony w wiejskim krajobrazie Quebecu thriller psychologiczny ukazuje powiększającą się przepaść między miastem i wsią oraz charakter ludności zamieszkującej wsie. Ta krótka i brutalna pielgrzymka przez wypaczoną i brzydką prawdę przesiąknięta jest syndromem sztokholmskim, oszustwami, smutkiem i skrywanym bestialstwem. „Tom” jest czwartym filmem Xaviera Dolana, do którego scenariusz napisany został na podstawie sztuki autorstwa uznanego quebeckiego pisarza, Michela Marca Boucharda.

Konkurs

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Kino Konesera w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (16 lipca, godz. 18.30). Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: kto jest reżyserem filmu?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. Należy też polubić nasz facebookowy post i go udostępnić.

W tytule maila należy podać: Tom

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do godziny 12 do wtorku  15 lipca.

Mamy dla Was także dwa pojedyncze zaproszenia film „Wypisz, wymaluj… miłość” w ramach Kina Kobiet. Szczegóły TUTAJ.

httpv://www.youtube.com/watch?v=UT8ABF29_c0

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.