Zdjęcie: Facebook.com / Tomasz Szeliga
Reklama

Kolejna zmiana na stanowisku redaktora naczelnego w rzeszowskich mediach. Tomasz Szeliga został naczelnym dziennika „Super Nowości”.

Informacje o zmianie naczelnego „Super Nowości” podały branżowe serwisy: Press.pl i WirtualneMedia.pl. Tomasz Szeliga zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Kuchtę, który redaktorem naczelnym rzeszowskiego dziennika był przez ponad pięć lat. Press podaje, że Kuchta sam zrezygnował z funkcji naczelnego, ale niewykluczone, że pozostanie w redakcji.

Tomasz Szeliga od sześciu lat kierował działem sportowym „Super Nowości”. Wcześniej pracował w „Nowinach” i „Dzienniku Polskim”. „Takiego otwarcia 2017 roku się nie spodziewałem. Co przyniesie przyszłość?” – napisał Szeliga na swoim Facebooku.

Wirtualne Media, powołując się na dane ZKDP, podały, że sprzedaż ogółem „Super Nowości” w listopadzie 2016 r. wyniosła 7 069 egzemplarzy. 

To już druga w tym roku zmiana na stanowisku redaktora naczelnego w rzeszowskich mediach. Od niedawna nowym naczelnym rzeszowskiego oddziału „Gazety Wyborczej” jest Małgorzata Bujara, która zastąpiła Grażynę Gugała-Gubernat. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama