Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Znani piłkarscy YouTuberzy – Piotr „Wąs” Wąsowski oraz Lord Koks – odwiedzą stadion Izo Arena w Boguchwale podczas środowego (4 grudnia) meczu Stali Stalowa Wola z Lechem Poznań w ramach 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski.

Od wtorku, 3 grudnia, do czwartku, 5 grudnia, odbędą się spotkania, które wyłonią ćwierćfinalistów tegorocznej edycji Totolotek Pucharu Polski. W 1/8 finału „Pucharu Tysiąca Drużyn” wyjątkowo emocjonująco zapowiadają się m.in. pojedynki grających w ekstraklasie Lechii Gdańsk z Zagłębiem Lubin oraz Cracovii z Rakowem Częstochowa.

Na fanów, którzy pojawią się na stadionach w 8 miejscowościach (Boguchwała, Gdańsk, Kraków, Legnica, Łęczna, Stargard, Tychy, Ząbki), czeka wiele piłkarskich atrakcji.

W Boguchwale koło Rzeszowa na stadionie Izo Arena Stal Stalowa Wola w środę, 4 grudnia, rozegra mecz z ekstraklasowym Lechem Poznań. Mecz rozpocznie się o godz. 12:15. Będzie również transmitowany przez Polsat Sport. W sprzedaży jest ok. 950 biletów. W przedsprzedaży cena biletu wynosi 15 zł. Do kupienia w siedzibie Stali Stalowa Wola.

We wtorek, od godz. 10:00 do 15:00, bilety będzie można kupić też na stadionie Boguchwale. W dniu meczu cena biletu wynosić będzie 20 zł. Do kupienia w przystadionowych kasach. Zostaną one otwarte na 1,5 godziny przed rozpoczęciem meczu.  

Wizyta YouTuberów i zabawa w typowanie

Na fanów, którzy pojawią się na meczu w Boguchwale, czeka wyjątkowa niespodzianka. Stadion Izo Arena odwiedzą znani piłkarscy YouTuberzy – Piotr „Wąs” Wąsowski oraz Lord Koks. Duet, którego popisy można śledzić na kanałach „Wąs&Koks” i „Totolotek”, najpierw sprawdzi, czy mieszkańcy „żyją” meczem, a następnie uda się na stadion, gdzie oprócz kibicowania – tradycyjnie zresztą – sprawdzi jakość meczowego cateringu.

Na stadionie nie zabraknie konkursów z nagrodami dla kibiców. O emocje i zabawę zadbają hostessy wyposażone w tablety, na których będzie można wytypować wynik meczu. Autorzy poprawnych typów zgarną piłkarskie nagrody. Hostessy będą miały ze sobą również specjalne ramki, dzięki którym fani będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w meczowej scenerii.

Przy okazji meczów pucharowych na stronie Totolotek.pl można znaleźć ciekawe oferty specjalne i zakłady dedykowane tym rozgrywkom.

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: