Fot. Sebastian Fiedorek ./ Rzeszów News. Na zdjęciu Tadeusz Ferenc
Reklama

Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, kontynuuje spotkania z mieszkańcami rzeszowskich osiedl. W najbliższy piątek (30 listopada) spotka się z mieszkańcami osiedla Zwięczyca. 

Podczas kolejnej odsłony tzw. “Tour de Ferenc” tradycyjnie będzie omawiany projekt budżetu Rzeszowa na 2019 rok oraz bieżące sprawy osiedla. Spotkanie Tadeusza Ferenca z mieszkańcami osiedla Zwięczyca odbędzie się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 11 przy ul. Beskidzkiej 5. Początek o godz. 16:00. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

7 KOMENTARZE

 1. Nie wiem czy Chris Frome I Contador maja wiecej przejechane touròw ale Tadziu jest wybitnym sportowcem promuje zdrowy styl dla siebie a mieszkancom Stolicy wciaz brak lodowiska aqaparku I basenow coz robic w tym zakorkowanym miescie z soba I dziecmi I jak dlugo jeszcze

 2. Dopisze cd. Gdyż muszą stać w gigantycznych korkach aby dojechac do domu coś przełknąć i udać sie na to spotkanie – a to wymaga niestety czasu a szybko na zapalenie sie niestety nie da.

  Oczywiscie godzina rozpoczęcia ( 16,00) jest zła
  Kolejne nasiadówki dopiero o 18.00 aby wszyscy zainteresowani mogli spokojnie dojechać czy dojść.; O !

 3. To wymaga “pojaśnień”?
  Trudno, “pojaśnie, może “zakumasz” 🙂
  Urzędnicy towarzyszący najwyższemu nie napracują się specjalnie, bo bardzo niewielu pracujących mieszkańców zdąży wrócić na to spotkanie.

Comments are closed.