Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Urząd Miasta Rzeszowa zaprasza mieszkańców osiedli Pobitno, Załęże i Wilkowyja na spotkanie z prezydentem Konradem Fijołkiem – w czwartek, 22 czerwca. 

To będzie ostatnie spotkanie przed wakacjami prezydenta Konrada Fijołka z mieszkańcami rzeszowskich osiedli w ramach cyklu #RzeszówToMy, potocznie nazywane „Tour de Fijołek”. W czwartek prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami osiedli Pobitno, Załęże i Wilkowyja w Szkole Podstawowej Zakonu Pijarów przy ulicy Bałtyckiej 33.

W spotkaniu wezmą udział także zastępcy prezydenta, dyrektorzy wydziałów i jednostek Urzędu Miasta Rzeszowa.

– Będziecie mieli okazję dopytać o wszystkie nurtujące Was sprawy, porozmawiać z nami o planowanych i realizowanych osiedlowych inwestycjach, a na stoiskach jednostek miejskich i organizacji pozarządowych dowiedzieć się wszystkiego o życiu naszego miasta – zapowiada Konrad Fijołek. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00, ale już od 16:00 dyżury będą pełnić pracownicy: Centrum Kontaktu, Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego, Wydziału Klimatu i Środowiska, Biura Rozwoju Miasta Rzeszowa, Rzeszowskiego Domu Kultury, Wydziału Polityki Społecznej.

Dyżury pełnić będą także pracownicy Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych, Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej oraz przedstawiciele Stowarzyszenia „Ekoskop”, „Przyjaciół Załęża” i Parafialnego Klubu Sportowego Calasanz.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama