Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Ofiarą śmiertelną sobotniego wypadku na autostradzie A4 w poddębickiej Woli Wielkiej jest 83-letni mieszkaniec województwa małopolskiego. 

Jak informowaliśmy, do wypadku doszło w sobotę (22 października) około godz. 20:30. Z  pierwszych informacji, jakie docierały policjantów, wynikało, że na A4 w kierunku Rzeszowa zderzyły się trzy samochody osobowe. Okazało się, że w zdarzeniu brały udział dwa auta. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca dacii, 83-letni mieszkaniec województwa małopolskiego, prawdopodobnie wpadł w poślizg na śliskiej nawierzchni. Gdy zatrzymał się na pasie ruchu, w dacię uderzył jadący za nim citroen.

W wypadku zginął kierowca dacii. – 64-letni kierowca citroena, mieszkaniec województwa lubelskiego, był trzeźwy i nie odniósł poważniejszych obrażeń – poinformowała w niedzielę Anna Klee-Bylica z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku. Utrudnienia w ruchu na A4 zakończyły się około północy.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama