Zdjęcie: Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej

70-letni mężczyzna i 68-letnia kobieta zginęli w zderzeniu osobowego volkswagena z ciężarowym renault w Komorowie w powiecie kolbuszowskim.

Do tragedii na drodze krajowej nr 9 doszło w poniedziałek (27 marca), około godz. 12:30.  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 70-letni kierowca volkswagena golfa prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się ciężarowym renault.

– Volkswagenem podróżowały dwie osoby – kierujący i pasażerka. W wyniku doznanych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 70-latek, kierujący golfem – poinformowała kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji.

Pasażerka osobówki, 68-letnia kobieta, trafiła do szpitala. – Niestety, jej życia również nie udało się uratować – dodała Skubisz-Tęcza. Ofiary to mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Renault kierował 23-latek, mężczyzna był trzeźwy, jemu nic poważnego się nie stało.  Krajowy odcinek „9” w Komorowie jest zablokowany. Policjanci kierują na objazdy przez pobliską stację paliw. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 16:00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama