Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policja w Rzeszowie

Dwie osoby zginęły w zderzeniu audi z hyundaiem w piątkowe popołudnie w Borku Starym w powiecie rzeszowskim. Wśród ofiar jest 17-letnia dziewczyna.

Do tragedii doszło tuż przed godz. 17:00 na drodze wojewódzkiej nr 878. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 50-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, który kierował audi, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu. 

– Tam zderzył się z kierującym hyundaiem, 47-letnim mieszkańcem powiatu stalowowolskiego. Nie udało się uratować życia kierującego audi i 17-letniej pasażerki tego pojazdu. To mieszkańcy powiatu brzozowskiego – mówi podkom. Dominika Kopeć z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Ranne zostały także dwie osoby: druga pasażerka audi, 50-letnia kobieta. oraz kierujący hyundaiem. Oboje trafili do szpitala. Na miejscu tragedii pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności wypadku.

Droga wojewódzka nr 878 jest całkowicie zablokowana, policjanci kierują na objazdy. Funkcjonariusze przewidują, że utrudnienia mogą potrwać do ok. 22:00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama