Zdjęcie: Policja.pl

Nie żyje 25-letnia Joanna R., mieszkanka Łańcuta, która w nieznanych okolicznościach zaginęła w ubiegły czwartek, 31 sierpnia. 

Joanna R. ostatni raz była widziana w czwartek w Głuchowie niedaleko Łańcuta. Około godz. 16:40 zarejestrował ją monitoring na rondzie w pobliżu szkoły podstawowej. Potem kontakt z młodą kobietą się urwał. 

– W czwartek, po godz. 20:00, zaginięcie 25-latki z Łańcuta zgłosił jej brat – mówi asp. Wojciech Gruca, rzecznik łańcuckiej policji.

Policja wszczęła poszukiwania. Ich finał jest tragiczny. W sobotę rano (2 września) funkcjonariusze odnaleźli ciało Joanny R. – Na terenie powiatu łańcuckiego – potwierdza Gruca, ale odmawia udzielenia szczegółowych informacji, odsyła do prokuratury.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Wiele wskazuje na to, że 25-latka została zamordowana. W sieci pojawiają informacje, że sprawca został zatrzymany, policja jednak tego nie potwierdza dla dobra śledztwa, które nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Łańcucie.

Prokuratura każe czekać do poniedziałku, wtedy ma przekazać informacje w tej sprawie, gdy będą też już znane wyniki sekcji zwłok Joanny R. 

(ram)

redakcja@rzeszwow-news.pl

Reklama