Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu
Reklama

26-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony w Nowej Dębie (powiat tarnobrzeski) przez 18-letniego kierowcę volkswagena passata. 

Do wypadku doszło w poniedziałek o godz. 19:40 na osiedlowej ulicy Jana Pawła II. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 18-latek (mieszkaniec Majdanu Królewskiego, pow. kolbuszowski) potrącił rowerzystę, gdy ten zjechał z chodnika.

– Mimo reanimacji, rowerzysta zmarł na miejscu – mówi Beata Jędrzejewska-Wrona z policji w Tarnobrzegu. Ofiarą wypadku okazał się 26-letni mieszkaniec Nowej Dęby. 

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 18-latka. Młody mężczyzna był trzeźwy, ale funkcjonariusze zabrali go do szpitala, by tam pobrano od niego jeszcze krew do badań na zawartość narkotyków. Badanie wykluczyło obecność narkotyków w organizmie 18-latka. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Policjanci przeprowadzili oględziny obu pojazdów na miejscu wypadku, wykonali dokumentację. Teraz ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Policja prosi o pomoc świadków wypadku. Można się kontaktować z Komisariatem Policji w Nowej Dębie ul. Słowackiego 2, tel. kom. 797 908 280 albo (15) 851 33 74.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama