Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Jedna osoba nie żyje, jedna osoba została ranna – to bilans wypadku, do którego doszło w sobotnią noc w podrzeszowskim Kamieniu. 

Jak poinformowała po godz. 22:00 Dominika Kopeć z podkarpackiej policji, do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19. Rzeszowscy policjanci o zdarzeniu zostali powiadomieni około godz. 21:25. 

– Kierujący volkswagenem golfem, jadący od miejscowości Górno, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym [volvo] – informuje Dominika Kopeć. 

Zderzenia pojazdów nie przeżył kierowca VW, który zginął na miejscu. W wypadku ranna została 26-letnia pasażerka golfa, którą przewieziono do szpitala. Stan zdrowia mieszkanki Kamienia jest bardzo poważny. Kierowcą volvo był 38-letni obywatel Grecji. Jemu nic poważnego się nie stało. 

Policjanci w dalszym ciągu ustalają tożsamość ofiary wypadku. Na miejscu zdarzenia był także prokurator. 

Ruch na krajowej “19” został odblokowany dopiero w niedzielę po godz. 8:00. – Ciężarówką przewożono zwierzęta, które trzeba przeładować – słyszeliśmy od policjantów z rzeszowskiej drogówki. Ciężarówką przewożono bydło. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.