Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

70-letni mężczyzna zginął w wypadku, do którego doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Krościenko Wyżne w powiecie krośnieńskim. 

Jak poinformowała Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik podkarpackiej policji, do tragedii doszło na ul. Północnej przed godz. 19:00. 

– 23-letni kierowca forda focusa, jadąc w kierunku ul. Marynkowskiej, potrącił pieszego. 70-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu – podaje Marta Tabasz-Rygiel. 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że pieszy, idąc chodnikiem, zatoczył się na jezdnię tuż przed nadjeżdżającym samochodem. Kierowca forda był trzeźwy. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl  

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

  1. Nie DK19 i nie ul. Marynkowska! Byliście na miejscu? Nie byliście? To po co piszecie? Może Wam się pomyliło z Krościenkiem w powiecie strzyżowskim?? Poczytajcie lepiej krośnieńskie portale.

  2. Szanowna redakcjo może lepiej sprawdzać informację które się dostaje a przynajmniej lokalizację bo zdarzenie nie miało miejsca na Drodze Krajowej a dużo dużo dalej od niej na ul. Północnej ( w kierunku ulicy Marynkowskiej). Pozdrawiam i radzę sprawdzić na mapie zanim się wstawi takie nieprawdziwe dane.

Comments are closed.