Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Dramatyczne skutki wypadku w Zapałowie w powiecie jarosławskim na drodze wojewódzkiej nr 865. W zderzeniu renault z volkswagenem zginęła jedna osoba.

Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 14:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca renaultem, 25-letnia mieszkanka gminy Wiązownica, jadąc od Ryszkowej Woli w kierunku Zapałowa, nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, zjechała na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do czołowego zderzenia z VW.

W wyniku doznanych obrażeń, mimo podjętej reanimacji, 84-letnia pasażerka volkswagena zmarła. Kierujący VW 23-letni mieszkaniec gminy Roźwienica oraz 25-letni pasażer tego pojazdu, zostali przewiezieni do szpitala. Z obrażeniami ciała do szpitala trafiły także kierująca renault oraz 19-letnia mieszkanka gminy Wiązownica, pasażerka tego pojazdu.  

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Na miejscu wypadku policjanci pracowali pod nadzorem prokuratora. Sporządzili stosowną dokumentację, która pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama