Wstrząsające sceny rozegrały się późnym niedzielnym wieczorem na ulicy Langiewicza w Rzeszowie. Tuż po godz. 23:00 służby otrzymały zgłoszenie o rozbitym samochodzie i osobach potrzebujących natychmiastowej pomocy.
Jak się okazało, mercedes prowadzony przez 20-letniego obywatela Tadżykistanu uderzył z ogromną siłą w drzewo. Jeden z pasażerów nie przeżył.
Stracił panowanie nad autem
Według wstępnych ustaleń kierujący mercedesem jechał ulicą Langiewicza w kierunku al. Witosa z nadmierną prędkością. Na przejeździe kolejowym miał stracić panowanie nad pojazdem, zjechać na prawe pobocze i wpaść w przydrożne drzewo.
W aucie podróżowało trzech młodych mężczyzn. Jeden z pasażerów niestety zginął na miejscu. Drugi pasażer, także 20-letni obywatel Tadżykistanu, a także kierowca zostali z poważnymi obrażeniami przewiezieni do szpitala.
Kierowca był pijany
Największe przerażenie budzi fakt, że za kierownicą siedział nietrzeźwy 20-latek. Badanie wykazało, że obcokrajowiec miał w organizmie aż 2,3 promila alkoholu. Policja natychmiast zabezpieczyła miejsce wypadku, a prokurator wszczął czynności mające ustalić dokładny przebieg tragedii.
To kolejny dramat, który pokazuje, jak tragiczne skutki może mieć jazda pod wpływem alkoholu. Młody mężczyzna stracił życie, a dwóch kolejnych walczy o zdrowie. Wszystko skrajną nieodpowiedzialność pijanego kierowcy.
Czytaj więcej:
„Internetowym konfidentom życzę awansu”. Właściciel fury tłumaczy, dlaczego zajmuje dwa miejsca




![Ogień, dym i dramatyczna ewakuacja. 51-latek chciał wrócić do płonącego mieszkania [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/pozar-tarnobrzeg2-218x150.jpg)
![Gwałtowna nawałnica. Zerwany dach, ewakuacja i burza… w komentarzach mieszkańców [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/stalowa-wola-skutki-nawalnicy-01-1-218x150.jpeg)
![Piekło w zakładzie przetwórstwa drewna. Całonocna bitwa strażaków z żywiołem [ZDJĘCIA] dankros pożar zaklików](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/niedziela-zaklikow-05-218x150.jpeg)
![Potężny pożar zakładu drzewnego znanej firmy Dankros. Kłęby dymu widać z wielu kilometrów [WIDEO] zaklików dankros pożar](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/dankros-w-trakcie-pozaru-01-218x150.png)







![Milionowa inwestycja na lotnisku w Jasionce nabiera tempa. Celem zwiększenie bezpieczeństwa [WIZUZALIZACJE]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/lotnisk-jasionka-inwestycja-218x150.jpg)

![Koniec rozkopanych ulic w Rzeszowie? Miasto stawia na nowoczesną technologię [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/kanalizacja-rzeszow1-218x150.jpg)


![Samochody w Rzeszowie pod lupą policji. Kierowcy stracili dokumenty za nadmierną emisję spalin [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/kontrole-spalin-rzeszow3-218x150.jpg)










![Setki milionów na szkoły podstawowe w Rzeszowie. Tak zmieniły się miejskie placówki [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/szkoly-podstawowe-rzeszow-7-218x150.jpg)
![Studenci z Rzeszowa podbili Wielką Brytanię. Zdeklasowali konkurencję i sięgnęli po złoto [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/euroavia-rzeszow0-218x150.jpg)
![Ruiny Zamku Sobień znów zachwycają. Historyczna perła Bieszczadów otwarta po renowacji [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/zamek-sobien-otwarcie-218x150.jpg)

![Dwa kolejne kąpieliska otwarte na Podkarpaciu. Jedno z nich to absolutna nowość [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/kapielisko-gniewczyna-lancucka0-218x150.jpg)
![Muzeum Podkarpackie po remoncie za 21 mln zł. To prawdziwa turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/muzeum-podkarpackie-krosno-25-218x150.jpg)








