Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj w Boguchwale koło Rzeszowa. W zderzeniu trzech samochodów osobowych i ciężarówki zginęła jedna osoba.

Do wypadku doszło ok. godz. 8:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 50-letni kierowca ciężarowej scani zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzył się czołowo z renault, uderzył jeszcze w chevroleta i iveco, a w ciężarówkę wjechał 23-letni kierujący volkswagenem golfem.

– Na miejscu zginęła 33-letnia mieszkanka gminy Lubenia, kierująca renault. Jak ustalili policjanci, wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi – poinformowała Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Rozbieżne są informacje na temat liczby osób rannych w wypadku. Policja twierdzi, że ranna została jedna osoba, a Wojewódzka Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie poinformowała nas, że rannych w wypadku zostało pięć osób.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Cztery osoby z chevroleta, w tym 14-letnie dziecko, oraz kierowca iveco. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitali w Rzeszowie – twierdzi pogotowie ratunkowe.

Droga krajowa nr 19 (relacji Rzeszów – Barwinek) przez kilka godzin była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy dla samochodów osobowych – od Rzeszowa na ul. Bieszczadzką i na Racławówkę, i od drugiej strony w Lutoryżu na Zarzecze. Ruch przywrócono przed godz. 12:00.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama