Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Dramatyczne skutki zderzenia audi z busem w miejscowości Reczpol w powiecie przemyskim. Zginęli dwaj młodzi mężczyźni w wieku 21 i 19 lat. 

Do wypadku doszło w poniedziałek ok. godz. 12:00 na terenie gminy Krzywcza na drodze wojewódzkiej nr 884. To trasa pomiędzy Przemyślem a Dynowem. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policjantów, audi zderzyło się z busem marki Renault. – Kierowca i pasażer audi zginęli na miejscu – informuje podkarpacka policja.

Ofiarami są dwaj młodzi mężczyźni z powiatu przemyskiego w wieku 21 (kierowca) i 19 lat (pasażer). Do szpitala z obrażeniami ciała przewieziono także 30-letniego kierowcę i 43-letniego pasażera renault (obaj z gminy Kańczuga z powiatu przeworskiego).

Marta Fac z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu, twierdzi, że kierowca audi jechał w kierunku Przemyśla. – Na zakręcie najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka dostawczego renaulta – dodaje Fac. 

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, pracują policjanci, jest również biegły z zakresu badań wypadków drogowych. Droga nr 884 jest całkowicie zablokowana. Policjanci przewidują, że utrudnienia mogą potrwać do 16:00.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama