Zdjęcie: Facebook.com / OSP KSRG Glinik Dolny
Reklama

21-letnia kobieta zginęła w wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem w Widaczu w powiecie strzyżowskim. Seat toledo czołowo zderzył się z renault megane. 

Do tragedii doszło tuż przed godz. 20:00 na drodze wojewódzkiej nr 990. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letnia kierująca seatem toledo na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem.

– Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu i tam zderzyło się z jadącym z naprzeciwka renault megane – poinformowała nadkom. Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

21-latka, pomimo przeprowadzonej reanimacji, zmarła. Do szpitala przewieziono czworo pasażerów seata i 38-letniego kierującego renault – mieszkańca Mysłowic na Śląsku. Wszystkie osoby jadące seatem to mieszkańcy powiatu krośnieńskiego. 

Na miejscu wypadku pracowali policjanci, prokurator i służby ratownicze. Przez kilka godzin ten odcinek drogi wojewódzkiej był zablokowany. Policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną, która posłuży do wyjaśnienia przyczyn i okoliczności tragedii.

Zdjęcie: Facebook.com / OSP KSRG Glinik Dolny
Zdjęcie: Facebook.com / OSP KSRG Glinik Dolny

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: