Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Dwie osoby zginęły, jedna trafiła do szpitala – to bilans zderzenia opla z TIR-em, do którego doszło w poniedziałek wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 871 w okolicach Jamnicy na granicy powiatów: tarnobrzeskiego i stalowowolskiego. 

Do wypadku doszło po godz. 20:00 na na odcinku Stalowa Wola – Jamnica. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że na zakręcie drogi, gdzie często dochodzi do wypadków, opel corsa na tarnobrzeskich rejestracjach z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas i czołowo zderzył się z TIR-em marki Volvo.

– W wypadku zginęły dwie osoby: 57-letni kierowca opla i jego 55-letnia pasażerka. Druga pasażerka opla, 26-letnia kobieta, z bardzo poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala – poinformowała nas st. sierż. Katarzyna Wieczorek z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

TIR-em kierował 29-letni mężczyzna, był trzeźwy, jemu nic poważnego się nie stało. Na miejscu wypadku pracują policjanci i prokurator.  Droga jest zablokowana, zarówno od strony Stalowej Woli, jak i Tarnobrzega. Policjanci przewidują, że utrudnienia potrwają kilka godzin. 

(ram, jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama