„Transformersi” rozpoczęli lato w kinie totalną demolką. Ogromny sukces kasowy i nowi bohaterowie w najnowszej odsłonie cyklu o wielkich robotach z kosmosu. Film można oglądać w rzeszowskim kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy.

„Transformers: Wiek zagłady” jest już czwartym filmem wyreżyserowanym przez Michaela Baya z odnoszącej olbrzymie sukcesy kasowe serii. W filmie występują Mark Wahlberg , Stanley Tucci, Li Bingbing , Kelsey Grammer, Sophia Myles, T. J. Miller, Nicola Peltz, Jack Reynor i Titus Welliver.

Akcja filmu rozpoczyna się po bitwie, która ocaliła świat, pozostawiając miasto w ruinie. Kiedy ludzkość usiłuje stanąć na nogi i ujawnia się pewna grupa usiłująca przejąć kontrolę nad biegiem historii. Z pomocą ludzi, Optimus Prime (głos – Peter Cullen) i Autoboty powstają, aby zmierzyć się z najbardziej przerażającym jak dotąd wyzwaniem. Starcie dobra ze złem prowadzi do kulminacyjnej bitwy, która opanuje cały świat.

httpv://www.youtube.com/watch?v=hgZ0oUdPzSc

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (10 lipca, godz. 17.30). Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: kto jest reżyserem filmu?

Zasady konkursu

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. Trzeba też polubić nasz facebookowy post oraz go udostępnić. W tytule maila należy podać: Transformers.

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do środy (9 lipca) do godziny 12:00.

Mamy również podwójne zaproszenie na film „Hardkor Disko”. Szczegóły TUTAJ oraz na film „Rodzinne rewolucje”. Szczegóły TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama