Zdjęcie: Ewa Szyfner / Rzeszów News
Reklama

Rzeszów znalazł się na liście ponad 20 polskich miast, w których Fisz Emade Tworzywo będzie promował swój nowy album “Radar”. U nas zagra 23 marca.

Fisz Emade Tworzywo jest jednym z najważniejszych zespołów na polskim rynku fonograficznym. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub około hiphopowo-eklektycznej. 

Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie “Drony”, Fisz Emade Tworzywo powraca z nowym albumem „Radar”. Jego premierę zapowiada na 8 marca. Tym razem bracia Waglewscy sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem – zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem.

Na nowym albumie znajdziecie utrzymane w klimacie dla lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach znakomitych muzyków zespołu Tworzywo oczarowują swoim niezwykłym klimatem retro. Płyta jest melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach.

Album promuje singiel “Dwa Ognie”. 

Autorem tekstów na “Radarze” jest jak zwykle Bartek „Fisz” Waglewski. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Piotr „Emade” Waglewski. Trasa koncertowa “Radar” obejmuje ponad 20 polskich miast. Zacznie się 22 lutego od Białegostoku i potrwa do końca kwietnia. 

Fisz Emade Tworzywo zawita także do Rzeszowa – 23 marca. Koncert odbędzie się w klubie Lukr o godz. 20:00. Bilety w cenie 79 zł do kupienia na empikbilety.pl, eventim.pl, biletyna.pl, bilety.cojesgrane24.pl, empikbilety.pl i w Empiku. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: