Zdjęcie: Pixabay

Zajęcia ze wspinaczki, walki wręcz – to część szkolenia, które 3 czerwca obędzie się na terenie 1. Batalionu Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie.

Szkolenie należy do cyklu sobotnich, 8-godzinnych szkoleń, w Rzeszowie prowadzonych przez żołnierzy 21. Brygady Strzelców Podhalańskich. Są elementem III ogólnopolskiego programu „Trenuj z Wojskiem”, który ruszył 1 kwietnia i potrwa do 22 lipca.

W Rzeszowie szkolenia prowadzą „podhalańczycy”. Najbliższe odbędzie się na terenie 1. Batalionu Strzelców Podhalańskich przy ul. Lwowskiej 5.

– W batalionie odbędą się zajęcia ze wspinaczki, walki wręcz, surwiwalu, posługiwania się bronią, działania podczas alarmu, rzutu grantem, szkolenia medycznego i innych – zapowiada por. Angelika Korkosz, rzecznik 21. BSP w Rzeszowie

Aby wziąć udział w szkoleniu, trzeba się zapisać. Wystarczy podać imię, nazwisko, wiek i wysłać wiadomość na adres mailowy: 21bsp.oficerprasowy@ron.mil.pl lub zadzwonić pod numer: 669 326 602. W szkoleniu mogą wziąć udział obywatele polscy w wieku 15-65 lat.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Należy się stawić o godz. 7:00 przed jednostką wojskową przy ul. Lwowskiej 5 oraz mieć ze sobą oświadczenie uczestnikaRODOzgodę rodzica (w przypadku osób poniżej 18 lat). Wymagany jest strój sportowy. Zabierzecie ze sobą buty na zmianę. 

Organizatorzy zapewniają wyżywienie i ubezpieczenie.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama