Zdjęcie: 21. BSP

Umiejętności ze wspinaczki, udzielania pierwszej pomocy, walki wręcz, obrony przed bronią masowego rażenia, podstawy taktyki czy survivalu – to poznacie na zajęciach w jednostkach z 21. Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie.

14 stycznia i 21 stycznia na terenie 1. Batalionu Strzelców Podhalańskich przy ulicy Lwowskiej 5 w Rzeszowie, odbędzie się druga edycja programu „Trenuj z wojskiem”.

Podczas 8-godzinnych zajęć, żołnierze 21. BSP przekażą swoją wiedzę i umiejętności z zakresu: wspinaczki, udzielania pierwszej pomocy, walki wręcz, obrony przed bronią masowego rażenia, podstaw taktyki czy survivalu. 

Podczas szkolenia otwarty będzie punkt rekrutacyjny Wojskowego Centrum Rekrutacji w Rzeszowie, gdzie można będzie złożyć podanie do służby i wstąpić w szeregi „Podhalańczyków”.

Harmonogram szkoleń:

– 14 stycznia, 21 stycznia 2023 r., Rzeszów, 1. Batalion Strzelców Podhalańskich, ul. Lwowska 5,

– 28 stycznia, 18 lutego 2023 r., Kłodzko, 22. Karpacki Batalion Piechoty Górskiej, ul. Walecznych 59.

Najmłodsi uczestniczy zajęć mogą mieć 15 lat, najstarsi maksymalnie 65. Na udział nieletniego musi być zgoda rodzica / opiekuna. Szkolenie jest bezpłatne. – Zapewniamy ubezpieczenie i wyżywienie – informuje por. Angelika Korkosz, rzecznik 21. BSP. 

Aby wziąć udział w szkoleniu w Rzeszowie, wystarczy wysłać maila na adres: 21bsp.oficerprasowy@ron.mil.pl, w treści wpisać imię i nazwisko, wiek, mail, numer telefonu i data szkolenia) lub zadzwonić pod nr telefonu: 669 326 602.

Zapisy na szkolenia w Kłodzku: 22bpg.klub@ron.mil.pl, tel. 261 647 406. 

Zgłoszenia przyjmowane są do godz. 13:00 dnia poprzedzającego szkolenie. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama