Magda Steczkowska będzie gwiazdą widowiska muzycznego „Tribute to Jantar”, które 11 grudnia odbędzie się w Rzeszowie. Pomysłodawcą koncertu poświęconego tragicznie zmarłej Anny Jantar jest Arek Kłusowski.

[Not a valid template]

 

Ku pamięci Anny Jantar w ramach „Tribute to Jantar” na scenie Filharmonii Podkarpackiej pojawią się najlepsi uczestnicy programów telewizyjnych: „The Voice of Poland”, „Mam talent” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Wystąpią: Michał Grobelny, Małgorzata Boć, Mateusz Grędziński, Jagoda Kret, Kamil Bijoś, wspomniany Arek Kłusowski, Małgorzata Nakonieczna, Ada Fijał i Marek Kaliszuk. Dwójka ostatnich wokalistów jednocześnie poprowadzi grudniowy koncert.

Wspierani przez znanych artystów wykonają największe przeboje Anny Jantar w nowych aranżacjach.

Gwiazdą wieczoru będzie Magda Steczkowska,  a niezapomniane przeboje zabrzmią przy akompaniamencie orkiestry na żywo – bandu pod dyrekcją Krzysztofa Mroziaka, który na potrzeby koncertu przygotował aranżacje utworów matki Natalii Kukulskiej.

Pierwszy raz  koncert ku pamięci Anny Jantar został zorganizowany podczas IV edycji „Rzeszowskiego Święta Wokalnego” w 2014 r. i znalazł olbrzymie uznanie wśród licznie zgromadzonej publiczności. Następnie był prezentowany m.in. w warszawskim Teatrze Capitol czy też Teatrze Starym w Lublinie.

Piosenki Anny Jantar w nowej, uwspółcześnionej aranżacji wzbudziły dużo emocji, zostały bardzo dobrze przyjęte i wysoko ocenione zarówno przez publiczność, jak i przez media.

– Obecnie, w dwa lata po premierowym wykonaniu tego koncertu planujemy cykl dopracowanego już ze wszystkimi szczegółami widowiska muzycznego, jakim jest „Tribute to Jantar”, w największych miastach w Polsce – mówi Arek Kłusowski, organizator i koordynator wydarzenia.

Rzeszów zainauguruje tournée „Tribute to Jantar” Koncertem Galowym w Filharmonii Podkarpackiej 11 grudnia  o godz. 17.00.

Bilety w cenie od 60 zł do 80 zł (w zależności od miejsca na sali) można kupić w kasie Filharmonii Podkarpackiej (ul. Szopena 30), Podziemnej Trasie Turystycznej (ul. Rynek 26) oraz na tributetojantar.pl, biletyna.pl, kupbilecik.pl

Koncertowi „Tribute to Jantar” patronuje Rzeszów News.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama