Zdjęcie: WSPiA
Reklama

Cztery bardzo dobrze przygotowane kierunki studiów, ponad 20 specjalności, nowoczesne systemy przekazywania i sprawdzania oraz większy nacisk na przekazywanie wiedzy praktycznej. To propozycje WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej dla tegorocznych kandydatów. Ze względu na pandemię koronawirusa rekrutacja podzielona będzie na tury i prowadzone on-line za pomocą systemu e-rekrutacji.

Nie zwlekaj już dziś zarejestruj się na stronie e-rekrutacji!

KLIKNIJ TUTAJ – strona e-rekrutacji WSPIA

Co wybrać?

W roku akademickim 2020/2021 WSPiA proponuje kandydatom na studia tworzone przez 25 lat najlepsze kierunki studiów. Maturzyści mogą wybrać:

– „administrację” (studia I i II stopnia)

– „bezpieczeństwo wewnętrzne” (studia I i II stopnia)

– „prawo” (5-letnie studia magisterskie) oraz

– „zarządzanie” (studia I stopnia).

Dodatkowo na kandydatów czekają 23 atrakcyjne specjalności dostosowane do potrzeb rynku pracy!

KLIKNIJ TUTAJ – kierunki oferowane przez WSPIA

Terminy rekrutacji

Rekrutacja kandydatów na studia w roku akademickim 2020/2021 podzielona została na tury. Terminy zostały zaplanowane tak, aby zarówno maturzyści, jak i absolwenci studiów I stopnia, mogli spokojnie złożyć wszystkie wymagane dokumenty.

W aktualnej turze kandydaci mogą składać dokumenty do 5 września br.

Kolejna tura rozpocznie się 7 września br. i potrwa:

  • dla kandydatów na studia I stopnia do 9 października br.
  • dla osób chcących rozpocząć studia II stopnia do 17 października br.

Rekrutacja elektroniczna

W tym roku WSPiA rekrutację kandydatów będzie prowadzić w formie on-line. Kandydat rejestruje się elektronicznie poprzez nowoczesny system e-rekrutacji WSPiA. Uzupełnia wszystkie wymagane dane, załącza odpowiednie dokumenty oraz dokonuje wyboru kierunku studiów. Zgłoszenie jest sprawdzane przez pracowników Biura Rekrutacyjnego, którzy w razie potrzeby kontaktują się z kandydatem w celu uzupełnienia brakujących danych. Istnieje możliwość złożenia dokumentów przez kandydata fizycznie. W tym celu można kontaktować się telefonicznie z pracownikami biura – szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się tutaj.

Zobacz wirtualny kampus

Uczelnia zachęca kandydatów do skorzystania z wirtualnego spaceru po pełnym zieleni kampusie WSPiA. Dzięki temu bez wychodzenia z domu można zobaczyć, jak wygląda Kampus Uczelni i jego najważniejsze miejsca (aule wykładowe, Podkarpackie Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej, Klub Studencki i ogrody wypoczynkowe).

KLIKNIJ TUTAJ – zobacz wirtualny kampus 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 17 867 04 80, 17 867 04 81, 514 194 892 oraz na stronie dla kandydatów na studia.

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: