Zdjęcie: WSPiA
Reklama

Cztery bardzo dobrze przygotowane kierunki studiów, ponad 20 specjalności, nowoczesne systemy przekazywania i sprawdzania oraz większy nacisk na przekazywanie wiedzy praktycznej. To propozycje WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej dla tegorocznych kandydatów. Ze względu na pandemię koronawirusa rekrutacja podzielona będzie na tury i prowadzone on-line za pomocą systemu e-rekrutacji.

Nie zwlekaj już dziś zarejestruj się na stronie e-rekrutacji!

KLIKNIJ TUTAJ – strona e-rekrutacji WSPIA

Co wybrać?

W roku akademickim 2020/2021 WSPiA proponuje kandydatom na studia tworzone przez 25 lat najlepsze kierunki studiów. Maturzyści mogą wybrać:

– „administrację” (studia I i II stopnia)

– „bezpieczeństwo wewnętrzne” (studia I i II stopnia)

– „prawo” (5-letnie studia magisterskie) oraz

– „zarządzanie” (studia I stopnia).

Dodatkowo na kandydatów czekają 23 atrakcyjne specjalności dostosowane do potrzeb rynku pracy!

KLIKNIJ TUTAJ – kierunki oferowane przez WSPIA

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Terminy rekrutacji

Rekrutacja kandydatów na studia w roku akademickim 2020/2021 podzielona została na tury. Terminy zostały zaplanowane tak, aby zarówno maturzyści, jak i absolwenci studiów I stopnia, mogli spokojnie złożyć wszystkie wymagane dokumenty.

W aktualnej turze kandydaci mogą składać dokumenty do 5 września br.

Kolejna tura rozpocznie się 7 września br. i potrwa:

  • dla kandydatów na studia I stopnia do 9 października br.
  • dla osób chcących rozpocząć studia II stopnia do 17 października br.

Rekrutacja elektroniczna

W tym roku WSPiA rekrutację kandydatów będzie prowadzić w formie on-line. Kandydat rejestruje się elektronicznie poprzez nowoczesny system e-rekrutacji WSPiA. Uzupełnia wszystkie wymagane dane, załącza odpowiednie dokumenty oraz dokonuje wyboru kierunku studiów. Zgłoszenie jest sprawdzane przez pracowników Biura Rekrutacyjnego, którzy w razie potrzeby kontaktują się z kandydatem w celu uzupełnienia brakujących danych. Istnieje możliwość złożenia dokumentów przez kandydata fizycznie. W tym celu można kontaktować się telefonicznie z pracownikami biura – szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się tutaj.

Zobacz wirtualny kampus

Uczelnia zachęca kandydatów do skorzystania z wirtualnego spaceru po pełnym zieleni kampusie WSPiA. Dzięki temu bez wychodzenia z domu można zobaczyć, jak wygląda Kampus Uczelni i jego najważniejsze miejsca (aule wykładowe, Podkarpackie Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej, Klub Studencki i ogrody wypoczynkowe).

KLIKNIJ TUTAJ – zobacz wirtualny kampus 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 17 867 04 80, 17 867 04 81, 514 194 892 oraz na stronie dla kandydatów na studia.

Reklama